Příspěvky uživatele - 223.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stará (ne)známá jablon, 12.8.2011
p.s. - u toho Jičína jsem je kupovala v druhé půli srpna, tak kolem dvacátého. Jablíčka pomenší, trochu sploštělá, základní barva zelenožlutá až bíložlutá, lehce rozmyté karmínové líčko (v tom případě i růžová dužina) a jinak červené žíhání, takové... celý příspěvek >
Stará (ne)známá jablon, 12.8.2011
Tak to jsem napnutá jak kšandy, protože jsem takováhle jablka párkrát koupila u Jičína na trhu, a od té doby se marně pídím po odrůdě. Ta moje ještě příjemně voněla, a chuť byla skutečně nevšední.
Pomoc s určením, pravděpodobně pološvestka, 26.7.2011
Díky, pravděpodobně to bude ona. Lenka
Nepřejícné počasi?, 5.5.2011
Tak,  po včerejším mraze jsem ráda, že jsem nestihla udělat postřiky - alespoň ušetřím, sklizeno už je...
Hokaido, 7.4.2011
Díky za info, bude se hodit. Letos se chystám vysadit hokkaido a že bych to chtěla nějak stříkat, se říct nedá. Btw, nápad s černou netkanou textilií je dobrý - jak položená na na podzim zrytý záhon (netřeba na jaře znova plít a dá se krásně... celý příspěvek >
Revitalizace předzahrádky, 4.4.2011
Pár upřesňujících dotazů: - Jak je to orientované (díváme se k jihu, severu...)?  - Má to být jen předzahrádka, nebo tam chcete i přebývat?  - Je pro vás důležitější pohled z oken, nebo z ulice? Nebo obojí?  - Chcete se koukat na... celý příspěvek >
Terásky, 4.4.2011
Dobrý den, mám svažitou zahradu a ráda bych zřídila nové terásky a upravila stávající. Neplánuji nic vyššího než 40 - 50 cm.Co mne trápí: potřebuji je zřídit co nejlevěji a nejméně náročně (fyzicky). Výzor hraje menší roli. Hrana terásky by měla být... celý příspěvek >
Jedlý les, 15.3.2011
Honzo,  já osobně jsem tzv. jedlý les pochopila jako zahradu/sad, který se skládá ze vzrostlých či vzrůstných ovocných stromů (žádné zákrsky), s keřovou, bylinovou a zeleninovou podsadbou, kde majiteli nevadí sem tam nějaká ta kopřiva. Skutečný... celý příspěvek >
Místo na dvě hrušně - poraďte, 24.1.2011
Děkuji všem za upozornění, ale o rzi hrušňové vím. Nedaleko je stará hruška, sice nějakou rez má, ale není to tak strašné. Jalovce jsme navíc letos zrušili a jsem připravená na nutnost chemické ochrany.  Vrátila bych se tedy k té původní otázce,... celý příspěvek >
Starkrimson, 22.12.2010
To je fakt, koupila jsem je se zahradou a nejprve jsem se na ně šlebila, ale po pobytu ve sklepě jsou fajn,  nečervivá, nikomu to prostě na stromě nechutná. Sice bych si je nepořizovala, ale ani je nehodlám rušit.
Zacatecnik zachrana jabloni, 19.11.2010
Nedávno jsem pořídila zahradu v podobném stavu. Postup byl následující:  Minulou zimu jsem provedla nepříliš detailní prosvětlovací řez (jen suché, zkřížené, přespříliš převislé větve).  Na jaře jsem zjistila co nevykvetlo.V létě odhalila... celý příspěvek >
Ošetření staré zanedbané révy, 26.8.2010
Tak, blíží se sklizeň a mohu čestně prohlásit, že vše přežilo. hrozny mají všechny, ten hodně seříznutý keř se dá srovnat s těmi neřezanými, nejlépe jsou na tom dle očekávání ty odstříhnuté za prvním výhonem. Vypadá to tedy, že pokud je keř jinak... celý příspěvek >
Cizrna, 26.8.2010
Tak, už jsem jí sklidila. Na každé rostlině bylo 10-15 lusků, ale to, že jsou po dvou kuličkách nebyla tak docela pravda - ve většině byla jen jedna a některé byly prázdné.  ze tří sáčků osiva jedna malá miska cizrny... Budu se příště držet... celý příspěvek >
První slivoně už zrají, 3.8.2010
O víkendu jsem byla na chatě (okres Kladno), a tam již dozrály nějaké slívy. Vypadá to jako švestky, chutná to jako švestky, voní to jako šveskty, sladké je to, jen se vosy olíznuly! Jen nevím, co to je. Stáří cca 25 let. Leni
Cizrna, 8.7.2010
Já zatím letos zkouším, vzešla mi nejlépe ze všeho. Sela jsem v půlce dubna. Mám jí na sušším, jihových. svahu bez zálivky. Na každé rostlině je nyní již 5 - 10 lusků po dvou zrnech a stále kvete. Jen doufám, že to nic nesežere a že to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika