Příspěvky uživatele - 6.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Shorakvět nebo-li šuškarda, 7.9.2007
Shorakvět  - šuškarda čili Liatris spicata - objednejte si v zahradnictví p. Basíka.  Má tuto trvalku, pokud vím, vždy a hlavně silné a zdravé, dobře zapěstované rostliny. Také mám od něj  (odrůdu Kobold, růžovou) a dobře... celý příspěvek >
kosatce, 25.8.2007
Může mi prosím někdo poradit, jak nejlépe pěstovat sibiřské kosatce a jaké mají specifické potřeby. Děkuji a přeji pěkný den. H.
co trápí kosatce, 24.8.2007
Děkuji za reakci, pokud se týká vyvracení kvetoucích lodyh vysokých kosatců. Potvrdil jste mi můj názor a  t.č. již vysazuji nízké kosatce. Velké přesadím a zabuduji doporučenou oporu. Přeji příjemný a úspěšný den. Hanka.
Yuka (Yucca filamentosa?) - co s ní po odkvětu?, 23.8.2007
Mám již dlouholetou Yuccu filamentosu, která každoročně bohatě kvete, ale již druhým rokem je problém, že mohutné kvetoucí stvoly ( je jich vždy 5 až 6 ),se mi kácí a musím je v plném květu vyřezat.  To je však opravdu škoda, jenže... celý příspěvek >
co trápí kosatce, 23.8.2007
Moje kosatce sice každoročně krásně kvetou - vysoké, velkokvěté - ale mám jiný problém. Stvoly s květy se i za příznivého počasí (bezvětří), vylamují, poléhají, takže si jich moc neužiji. Oporu "rvát "mezi prorostlé oddenky je nemožné.... celý příspěvek >
tulipany, 21.8.2007
Hanka Pan Basík má opravdu nádherné tulipány a nejlepší na tom pro nás je, že spolupráce s jeho firmou je super !  Zdravé a květuschopné cibule, zdravé a silné rostliny. Pro mě je to radost, protože je naprosto spolehlivý a jeho služby jsou... celý příspěvek >
kosatce, 21.8.2007
Hanka. Moc děkuji za snahu i kontakt, ale mají tam velmi pěkné tulipány i ostatní cibuloviny, avšak nízké kosatce jsem objevila pouze ve čtyřech barvách, navíc ještě jako směs. Já bych je ale potřebovala vyladit podle barev. Viděla... celý příspěvek >
skalkové kosatce, 21.8.2007
Hanka Zdravím všechny milovníky kytek a prosím, jestli někdo z Vás nemá nějaký dobrý kontakt na pěstitele kosatců - hlavně nízkých, skalkových (mimo K-Gardens - p.Krupku). Děkuji.
kosatce, 20.8.2007
Hanka Zdravím Vás a mám následující prosbu. Ráda bych si na zahrádku vysadila nízké kosatečky (asi tak do 30 cm),  ve více barevných variantách. Vím, že teď je vhodná doba na jejich nákup. Může mi prosím někdo poradit nějakého kvalitního... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika