Příspěvky uživatele - 209.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Traktůrek, 18.12.2014
Všeobecně-koš je zavěšen na dvou otočných bodech a vysejpá se zpravidla pomocí vytahovací trubky, která je zabudována v koši, kterou se znásobí síla díky páce potřebné k vysypání hmoty.Ale záleží jen na Vás, jakou váhu chcete vysypávat, není nutné ho... celý příspěvek >
Umřela mi sekačka, jakou novou?, 17.6.2013
O nabroušené kudle, čistým vzduchovým filtru a výměně oleje nemá cenu diskutovat, ale některým modelům nepomůže ani svěcená voda, natož i sebelepší údržba.Osobně neřeším reklamace, snažím se koupit tak, aby jsem je nepotřeboval, zatím to vychází, buď... celý příspěvek >
Krovinorez - namotava se trava, 17.6.2013
Teď po posledním příspěvku mě napadlo - doufám, že neubíráte plyn! Jede se stále pod plným, jinak ztrácíte obvodovo sečnou rychlost, je to jako u sekačky, s tím, že křoviňák pracuje s trojnásobnýma otáčkama.Navíc by trpěla více spojka.
Křovinořez - nejlepší poměr mezi vykonem motoru, pracovnim vykonem, kvalitou a cenou, 17.6.2013
Dělám v nepřetržitém provoze dlouhý a krátký týden, takže do práce jdu 15xna 12h a ostatní dny mám volné celé, jinak po osmičce by se mě moc nechtělo :-(.To ten karbec pokaždém vydělání profouknete, vyměníte těsnění nebo ho dávate do ultrazvukové... celý příspěvek >
Krovinorez - namotava se trava, 17.6.2013
Tenhle výkon motoru je na sekání kotoučem dostatečný, on se taky k tomu dodává odpovídající kotouč.Já měl obsah 25ccm a sekání na sušení 2xročně nebyl problém, chce to menší úběr, sekat zprava doleva, řádkovat a je jedno jak je tráva vysoká, kdo umí... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 10.8.2011
MS 290 U není výrobek Dolmaru, ale důsledek spolupráce se Solem, nicméně logo na výrobku je Dolmar a ten je servisuje. Co si domluvili, to mají. Za toto poskytnout vynikající pily nejsilnější řady, to byl tedy obchod. Naštěstí jsem zvolil MS 260U,... celý příspěvek >
Husqvarna 346xp nebo 357xp, 10.8.2011
Z těchto pil lépe splní Vaše požadavky Hq 346XP, která je na požadovanou práci vhodnější hmotností, motorem s lepší charakteristikou, ergonomií a dostatečným výkonem, ale ne zbytečně velkým, takže spotřeba je velmi nízká.
Zahradni traktor Vari Pony, 10.8.2011
Doporučuji se dívat po Vari s motorem Honda GXV 160. Je to profi motor a je v běžných podmínkách základní údržby nezničitelný.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika