Příspěvky uživatele - 208.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domeček na stromě - zahradní domek pro děti, 28.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, také jsem chtěl posatvit dětem domeček na zahradě. A v zimě jsme po večerech četli Vlaštovky a Amazonky od A. Ransome. Nakonec z toho vyšel takový nápad.. Nejlepší na tom celém bylo, že jsme to stavěli společně s dětmi. Tehdy 3 a 8,... celý příspěvek >
Palírny (oficiální) a jejich kvalita, 23.9.2011
Dobry den, Moravakum to sice asi trha zily, ale nejkvalitnejsi palenice je v Jilovem u Prahy - Radliku. 9.Jelinkuv Vizovicky kost 2011 - Nejlepsi palenicarska obec. FLORA Olomouc 2010 - Champion kostu - Cena Unie destilateru za nejlepsi kolekci... celý příspěvek >
Rozmačkání švestek, 6.9.2011
Dobry den, objevil jsem ve volne prirode poklad! Zapomenuty svestkovy sad. Cca. 10 obsypanych stromu. Chystam se nasbirat svestky na majc. A ted ma otazka. Podle toho co tu ctu davate do majce svestky co sami popadaji na zem. Mohu to udelat i tak,... celý příspěvek >
Stavba lodi - pirátská loď pro děti, 28.8.2011
Tý jo. Jste vážně šikula! Děti z ní musí být nadšené, že?
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 11.8.2011
Baze. Doba je zla... :-) Diky za dobre minenou radu, ale na nezamrznou hloubku prdim. Bude to cca. 1000kg-va drevena stavba. Kdyz zima nadzvedne, jaro zase polozi... :-) Dnes jsem to vybetonoval. D.
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 9.8.2011
Ahoj, popr. Dobry den, tak dnes jsem vykopal zaklady pro patky. Hloubka 60cm a na to jeste prijde nadzemni cast - ´prolejvacka´ 50x30. Myslim (doufam), ze by to melo udrzet... Hezky vecer, D.
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 30.7.2011
Ahoj nadsenci, Mobilheim ci maringotka je dle meho nic moc. Rozhodl jsem se postavit si zahradni domek + domecek pro deti svepomoci. Dnes jsem dokreslil projektik. Umite si predstavit tu radost? Sami si nakreslite, sam (s pomoci jednoho sikovneho... celý příspěvek >
Kdy a jak zasít rajčata a papriky?, 21.1.2011
Diky moc za vase reakce. D.
Kdy a jak zasít rajčata a papriky?, 20.1.2011
Dobrý den, letos poprvé chceme na zahrádce pěstovat vlastní sadbu rajčat a paprik. Nakoupili jsme už asi milion odrůd a miliardu semínek. Teď zbývá jedna otázka, kdy začít sít semínka? Jaký máte jednoduchý a osvědčený postup? Moc děkuji za Vaše... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika