Příspěvky uživatele - 199.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím je napadený substrát?, 26.11.2011
žížala tam určitě není. Tu zeminu jsem měnila právě kvůli tomuto asi v srpnu a objevilo se to znovu. Rostlina viditelně chřadne. Tak nevím jestli nebude lepší ustřihnout vrcholky nechat je zakořenit a tu mateční vyhodit i se substrátem. Co myslíte?
Čím je napadený substrát?, 20.11.2011
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Substrát, ve kterém pěstuji kohlerii se mi začal "přeměňovat" na malé válečky o velikosti asi 2mm. Věděl by někdo čím je substrát napadený a jak se toho zbavit?
Název rostliny, 16.10.2011
Moc děkuji za odpověďi. Jsem z kytičky naprosto nadšená, když jsem ji dostala, říkala jsem si že to bude nějaká škaredka listnatá a ona takhle krásně vykvetla. Zatím se jí daří výborně, květů stále přibývá, tak snad to tak bude i nadále. S pozdravem... celý příspěvek >
Název rostliny, 16.10.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím nevěděl by někdo jak se jmenuje tato rostlinka??? předem děkuji za odpověď
Nízká okrasná tráva, 7.8.2011
dobrý den, mezi příjezdovou cestou a chodníkem máme po vykácení tůjí volnou plochu ohraničenou obrubníky širokou asi 30 cm a dlouhou 5m, chtěla bych do této plochy vysadit zhruba po 1m trsy nějaké okrasné trávy. poradil by mi někdo jaký druh trávy... celý příspěvek >
Bonsaj z listnatého keře?, 19.6.2011
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, plánuji si založení zahrady a jsem začáteník, takže rostlinkám a keřům zatím moc nerozumím . U jednoho domu jsem viděla malý listnatý "stromeček" asi 1,5m vysoký, střižený tak, že na konci holé větve... celý příspěvek >
Černání větvičky, 17.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, moc prosím o radu, před měsícem jsem koupila keřík borůvky. Keřík byl zastřižen a tam kde je místo zastřihnutí začíná větvička černat a černání postupuje dále. čím to může být a co s tím mám udělat?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika