Příspěvky uživatele - 30.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
MF 70, 6.8.2011
Brisk N17C - je to presne tá tepelná kategória aká má byť. Nikdy ma nenapadlo vyhodiť fajku a dať to napevno. Tým, že stále mením sviečky, musím meniť aj fajky, lebo časom už nehádžu iskru- zoderie sa kontakt.
MF 70, 6.8.2011
Môžete tu pridať foto??
MF 70, 5.8.2011
My máme mf-ku od roku 1991 (20 rokov) používal ju starý otec, teraz posledné dva roky ja. Pamätám si, že posledných cca 5 rokov odchádzali sviečky čoraz častejšie a vždy boli čierne, tak to asi nebude v sérií sviečok. Mne by stačilo, keby sviečka... celý příspěvek >
MF 70, 4.8.2011
Dnes mi písal jeden mechanik, že to može byť buď cievka, alebo kondenzátor, keď som mu napísal, že sviečka nemá tehlovú farbu, ale je čierna, tak mi napísal aby som poriadne vyčistil vzduchový filter. Ďalší mechanik mi povedal aby som vzdialenosť... celý příspěvek >
MF 70, 27.7.2011
Ja dávam natural 95, a sviečku mením každých 40 minút- neviem či je to benzínom, ale musím to dať do servisu zoštelovať. Pomer olej benzin 1:33 - 1:40
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika