Příspěvky uživatele - 105.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy ven?, 5.4.2014
Ahojky. Chci se zeptat, kdy mohu dat papriky a rajcata uz ven? Budu je davat do kbeliku na balkon, diky. Jirka
Nemoc paprik? Co s tím?, 2.4.2014
Takže je to z přemokření. A co s tím? Může to paprice uškodit? Čím ošetřit nebo nechat?
Nemoc paprik? Co s tím?, 2.4.2014
A čím? Mám tu mospilan nebo kuprikol?
Nemoc paprik? Co s tím?, 2.4.2014 Obsahuje fotku
Mám to jen u chili paprik, viz foto. Co to je a co s tím? Mám je oddělit od ostatních paprik, aby se to nerozšířilo? :-/ Díky. Adam
Kdy zasadit?, 25.2.2014
sejí, omlouvám se :) A co ostatní truhlíkové odrůdy?
Kdy zasadit?, 23.2.2014
Kdy zasadit rajče lldyl když nemám skleník? Děkuji. Adam
Papriky - klíčivost semen, 13.2.2012
Poprosím o typ odrůd na balkon papriky a rajčata. Jaké odrudy a kde je případně koupit? Děkuji. Adam
Jak velké květináče?, 13.2.2012
Balkon mám tak 4x1,5m...:-/ Spíše by mne zajímaly jaké odrůdy paprik a rajčat bych měl vybrat na balkon?
Jak poznam uzraly plod papriky?, 7.8.2011
Děkuji, mám semínka ze silnostěnných červených, takže budu čekat, až se začervenají, je to asi nejlepší řešení že? Když píšete, že to trvá dlouho, tak tím myslíte opravdu dlouho? Tedy přes měsíc a více? :) Nemůže se stát, že by červená paprika... celý příspěvek >
Jak poznam uzraly plod papriky?, 7.8.2011
Chci se zeptat, jak poznam, ze je plod uzraly a mohu ho utrhnout? Nebo spadne sam? Mam vysazene cervene papriky a zatim jsou vsechny zelene, uz jsou vice jak 14 dni ve stejne velikosti, tak nevim, mam cekat az se zacnou zbarvovat\? Dekuji
Usychá vrchní část papriky, 5.8.2011
Jaké odrůdy papriky bych mohl příště dát do těchto květináčů o průměru 20cm?
Usychá vrchní část papriky, 5.8.2011
Děkuji, to jsem chtěl slyšet, vím, že mají málo prostoru a paprik udrží jen pár, ale jsem rád, že to není ničím jiným... mimochodem cherry rajčata vyžijí v těchto květináčích o průměru 20cm lépe než papriky? Obecně?
Usychá vrchní část papriky, 4.8.2011
ještě doplním, že mi usychají a rychle odpadávají nové poupata..plody na spodních listech pěkny rostou, ale nové na horních odpadávají. Může to být tím, čím mi paní radí?
Usychá vrchní část papriky, 2.8.2011 Obsahuje fotku
Po delší době jsem tu. Jedna z mých dvaceti paprik mi zeshora usychá, viz fotografie, plody co jsou na spodku tak rostou pěkně, ale nové poupata, květy a lístky nahoře usychají. Dá se poznat proč, čím to je, atd.? Děkuji. RObin
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika