Příspěvky uživatele - 34.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskev diana, 2.8.2013
Ten Crest , Symfonii, Fairhaven,  RH.    FAVOR.Mor.  Earliglo odolná proti Kdř. mám také aj.  Testuji i meruně kterých je letos mnoho a novší odrudy Kioto a Pincot stojí to hodně Času a taky už nejsem nejmladší.Snad... celý příspěvek >
Halehaven a Fairhaven, 30.7.2011
Nazdar jen chci říci brosvoní mám 16 stromů a zajímám se o ně již hodně let.Nejlepší že všech je hodně pozdní odrůda Fairhaven.Plody obrovské jsem měl i na výstavě v Č.B. Tady na Třeboňsku mě jde nejlépe a to z 10 ti druhů a to 457m nad m.
Harbinger, 11.7.2011
Naprosto souhlasím.Harbinger sice pěkně brzo kvete růžovitým květem a plodí, ale plody pukají velice často a trpí na monil. plíseň.Mám asi 20 broskvoní i velkou zahradu na Třeboňsku, ale tuto odrůdu mám spíše jako jarní kvetoucí okrasu a už asi... celý příspěvek >
Harbinger, 21.4.2011
mám zkušenosti s odrudou Harbinger.Broskvoním se věnuji asi 20let.Tato odrůda je velice ranná, kvete jedna z prvních.Má růžovitý květ, plody dobré chuti, ale špatně se odděluje od pecky a trpí při špatném počasí na pukání plodů.Jinak nenáročná na... celý příspěvek >
Aká je to odroda, 20.4.2011
Podívejte se do databáze odrůd ovocných plodin.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika