Příspěvky uživatele - 91.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ošetřit staré trámy, 21.11.2012
V brzké době budu tenhle problém řešit.Chci postavit pergolu z asi 100 let starých trámů.Hoblovka nepřichází v úvahu kvůli možnému železu a zničení té historie, která v nich je.Dostal jsem tip na ocelový kartáč do vrtačky, nebo hrubý smirk do... celý příspěvek >
Třešně - skvrnitost plodů, 18.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme doma několik stromů třešní a již několik let napadá plody pro mě neznámá choroba. Tato chobora se projevuje tak, že na zeleném plodu se začnou objevovat červené skvrny. V červené skvně bývá ve středu i další tmavá kvrna - viz. foto.... celý příspěvek >
Rubinola - praskání kůry kmenů, 13.1.2012
Já Vám všem moc děkuji. Je to škoda, tak hezké jablko a takové problémy. Holt příroda si poručit nedá. Ještě jednou děkuji. Tazatel.
Rubinola - praskání kůry kmenů, 23.12.2011
Dobrý den, prosím o radu! Mám několik stromků Rubinoly a zjistil jsem, že začíná praskat kůra na kmenech a praskání pokračuje i do větví. Neví někdo, co toho příčinou? Děkuji.
Jak znechutit srnkám naše tůje a stromky?, 30.7.2011
Našel jsem ještě další přípravek - Certosan, je to ve spreji, 500 ml cca za 445,- Kč.
Jak znechutit srnkám naše tůje a stromky?, 30.7.2011
Proti okusu existuje přípravek Stop Z, v lesním hospodářství se používají další přípravky proti okusu zvěří, jsou ale dost drahé.
Jak daleko od sebe sazet jablone?, 30.11.2009
Také bych řekl, že 4 m. Ale když jsou dva stromy od sebe 2 m, tak mají každý na stranu 2 m. Když ještě chcete mezi nimi projít např. při stříhání, tak je to dost problém. Takže si to může každý spočítat sám, také záleží, jaký prostor máte pro ty... celý příspěvek >
Mazání latexem po střihu větví, 30.11.2009
Po řezu pilkou natírám Latexem, je dost hustý, na Latex ještě přitlačím odstřižek z novin. Při střihu nůžkami s tím nic nedělám. L.M.
Malá úroda jablek, 30.11.2009
Pokud chcete předejít Květopasu, tak musíte stříkat proti němu, kdy lístky jsou v rašení ve stádiu tzv. myšího ouška a pak znovu cca do 7-10 dnů, to už také můžete do postřiku přidat nějaký přípravek proti strupovistosti. Ještě tak před 7-dmi lety... celý příspěvek >
Palivová přísada do benzínu, 1.3.2009
Rád bych vás ujistil, že nejsem všeuměl který chce zvýšit výkon své pily. Pouze jsem začal tankovat do svého auta 98 a tak jsem chtěl zabít dvě mouchy jednou ranou.Nic víc, nic míň. Jaký je tedy doporučený benzín pro HQ 340? Můj návod moc jednoznačně... celý příspěvek >
Palivová přísada do benzínu, 1.3.2009
V návodu daným výrobcem HQ, je napsané-Používejte kvalitní olovnatý (Special) či bezolovnatý benzin.Nejnižší použitelné oktanové číslo benzínu je 90.Pokud je motor poháněn benzínem s nižším oktanovým číslem, vede to ke zvýšení teploty motoru a k jeho... celý příspěvek >
Palivová přísada do benzínu, 27.2.2009
Chci se zeptat, mohu v motorové pile používat natural 98 místo 95? Pro pilu by to měla být příjemná změna, ale raději se ptám.
Co je to za rostlinku?, 16.7.2008
Mám doma to stejné a na cedulce je Rhipsalis cereuscula. Katka
výběr křovinořezu? HQ 235 HQ 333 MS 340, 10.6.2008
To je pro mne novina, že na 340 nejde dát pilový kotouč. Prodejce mi řekl, že se použít dá a i v návodu je uvedeno, že je u něj nutno dodržet směr otáčení.
Dolmar MS 430 U nebo MS 340?, 9.6.2008
Mašinu jsem koupil v kamenném obchodě a prodejce mi ji přivezl až domů, jelikož přes internet pak bývá problém se servisem. Dnes jsem nejspíš oběvil původ zápachu benzínu. Byl od něj celý vzduchový filtr. Umyl jsem ho v jarové vodě a uvidím. Je to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika