Příspěvky uživatele - 235.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba vrby, 8.6.2017
Přemokřením to nebude, stojí na poměrně vysokém břehu nad potokem.
Choroba vrby, 8.6.2017
Děkuji, bohužel to vypadá, že by to mohla být pravda. Takže je asi po ní. 
Choroba vrby, 7.6.2017 Obsahuje fotku
Na mladé smuteční vrbě žloutnou lístky, zkroutí se a odumřou.A na větvičkách jsou tmavé skvrny. Nevíte někdo co by to mohlo být? 
Výroba fosforečnanu železitého pro boj se slimáky, 20.5.2014
A chcipaji ti plzaci po tom?
Klece Jikov, 30.10.2013
V nabidce jsou asi 3 provedeni - lucni a vyklapeci. Vyklapeci jsou obycejne a special - posledni udajne robustnejsi pro orbu, atp. Jeden obchodnik a servisak mi radil, ze ty special se mu nelibi, ze maji velke vule a kdesi cosi. Chci se zeptat,... celý příspěvek >
Zavazia do kolies, 25.10.2013
Tento postup je pouzitelny i v pripade, ze ma clovek stare olovene baterie a vytavi z nich olovo. Pak jsou 2 moznosti: - bud ho neni tolik - pak se namichaji kousky do betonu a smes se nacpe do formy, vyrobene otlacenim z puvodniho zavazi bud do... celý příspěvek >
Kola na Vari, Agzat, 16.10.2013
Pokud ma clovek pochybnosti, ze kus materialu prekali, tak to snadno vyzkousi kladivem mezi dvema sutry a nepujde s tim sekat. Od toho to kladivo a predbeznou opatrnost ma a muze to popustit znovuohratim a pomalym chladnutim. A pokud mu staci ocel z... celý příspěvek >
Prevodovka agzat a hridele kyprice AKY 357/358, 4.10.2012
Dobry den, na Vari DSK-317 jsou primo pripojitelne noze kypriciho ustroji AKY-XXX. Funguje to i na prevodovku Agzat? Neznam jeji vahu - jestli je to rozumne ovladatelne. (Prevodovka DSK dostava dost zabrat. Pri vyoravani brambor si... celý příspěvek >
Šípková růže - přesadit nebo namnožit?, 3.4.2012
Řeším podobny problém, ale pro nedostatek času už asi 5 let :). Podařilo se mi sehnat semenáčky v zahradnictví, ale nic moc. Srny je dokonale ožírají, i trny! Teď mám další radu od zkušeného zahradníka: Nekdy v březnu nastříhat asi 20 cm řízky z... celý příspěvek >
Plevel u vzrostlých natí brambor, 16.3.2012
Pokud ovsem prijde dlouhodobe sucho a neni sance vetsi plochu zavlazovat, pak to nelze pouzit, protoze uschnou - vlastni zkusenost.  Jestli mate moznost zavlazovat a nejste tedy zavisly na pocasi, pak mate vyhrano.
Neznámá, 29.7.2011
Díky.
Neznámá, 28.7.2011
Díky za inspiraci, plamének plotní znám, ten to není, ale nejspíš to bude plamének přímý.
Neznámá, 27.7.2011 Obsahuje fotku
Obrázek
Neznámá, 27.7.2011
asi před třemi roky jsm získal semínko, původ neznám. Na jaře vyrostl neduživý výhonek, letos jsem změnila stanoviště na plně slunce, a vyrostly dlouhé šlahouny, a dokonce jsem se dočkala asi centimetrového květu. Poradí někdo? Díky. Amatér
Co je to za rostlinu?, 2.3.2010
Fajn, aš jsem latinu "viděla z rychlíku", náramně jsem se pobavila, ale i vyděsila tou karakou, svit
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika