Příspěvky uživatele - 185.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Solární fólie, 27.7.2011
Já solární plachtu mám, ale v podstatě ji nepoužívám. V některých případech se vyplatí dát na noc proti chladnutí vody. Pokud ji mám na hladině několik dní za sebou, začne se voda rychle kazit. Na ohřívání vody mám solární panely. Ve dne není použití... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 27.7.2011
Váš příspěvek by bylo možné chápat i tak, že si myslíte, že pokud se bude vypalovat jen na 65 - 78 stupňů, získáte z celé várky jen methanol. Celé to funguje trochu jinak a pokud se dostatečně seznámíte se svojí destilační soupravou, nemusíte se... celý příspěvek >
Hlohyně, 27.7.2011
Já jsem pěstování živého plotu z hlohyně letos po 7 letech vzdal. Výsledek byl řídký, nepravidelně rozkleslý a po každé zimě mírně omrzlý (i po pravidelném stříhání). Sestříhal jsem je na metr od země a za ně vysadil spolehlivé thuje (Smaragd). Za... celý příspěvek >
Bofix, 26.7.2011
Tak tomu říkám hodnotná informace, takhle daleko jsem se složením neprokousal. Moc dík. Mám na pozemku některé plevele, které se Bofixu jen smějí. Po aplikaci totálního herbicidu se jen tak trochu schoulí a zase vyrazí. Možná to bude tím, že je... celý příspěvek >
Bofix, 26.7.2011
Podobně jak přeslička je k Boxfixu citlivější i kopřiva.
Bofix, 24.7.2011
Když jsem se o to přes několika lety zajímal, měl Bofix, Lotrel a Starene stejnou účinnou základní látku. Rozdíl byl jen ve výrobci a ceně. Vzhledem k ceně jsem začal používat Bofix a nemám důvod to měnit (kupuji balení 250 a 500 ml).
Voda v bazénu, 20.7.2011
Ta slaná je v podstatě také na bázi chloru. Dochází k rozložení soli (chlorid sodný) na chlor. Navíc, pokud se nejedná o řízený solinátor, je vysoké riziko přechlorování (to u tablet v podstatě nehrozí).
Výběr křovinořezu na vysokou trávu ve svahu (cca 1700m2), 18.7.2011
Dnes jsem koupil Stihl FS 100, končí na ně akce. Od FS 90 mají pevnou hřídel, ale od FS 100 trojramenný nůž. Předpokládám s ní sekání cca 2500m2 několikrát ročně. Na to se mě zdálo zbytečné kupovat profi stroj. Myslím, že ohledně spolehlivosti a... celý příspěvek >
Zdravi setrna udrzba vody v bazenu, 18.7.2011
Ale vždyť odpoveď na Vaši otázku obsahují předchozí příspěvky. Jak více by jste si to představovala popsat?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika