Příspěvky uživatele - 60.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 25.7.2011
Tak ta denivka je taky nádherná paní Lído! Dala jsem taky nějaké nové fotky květů, denivky mám ještě 3druhy jiné, ale tu vaši asi nemám.Lilie taky nemám ještě všechny rozkvetlé, tak denně chodím ohlížet, co zas nového rozkvetlo.Marie
Pochlubte se svojí zahrádkou, 25.7.2011 Obsahuje fotku
Chtěla by se taky pochlubit svými květinovými výpěstky na zahrádce, hlavně lilie mi všichni obdivovali, mám je první rok a taky denivky, které mám po jednom stvolu, už se těším, až se rozrostou příští rok.
Ibišek bahenní, 21.7.2011
Prosím, dejte tady fotky ibišku bahenního, moc mě zajímá, jak vypadají ty vaše, jaké mají listy, poupata,výšku, jak jsou rozrostlé.Ty moje mají rozdílné listy i tvar, poupata žádné.Fotky tady mám, tak se prosím na ně podívejte a dejte informace další... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika