Příspěvky uživatele - 56.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Slavia 1D80 diesel, 15.5.2013
a ještě bych se chtěl zeptat mám píst u motoru 1d80 a na ní je šipka na kterou stranu ji mám dát k výfuku nebo k sání vzduchu děkuji 
Motor Slavia 1D80 diesel, 19.12.2012
dobrý den  chtěl bych poradit vyměnil jsem válec, píst i písní kroužka motoru 1d80.Motor chytne ale nechce jít do otáček. Ovzdušnil jsem naftu. Děkuji Jarda
Motor Slavia 1D80 diesel, 21.3.2012
chtěl bych se zeptat. když je motor v otáčkách tak z něj lítají jiskry, nevíte co to může dělat a jak to odstranit? 
Motor slavia 1D80, 20.8.2011
Dobrý den. Potřeboval bych poradit. Když zařadím rychlostní stupeň tak motor vynechává. Nevím jestli to dělá motor nebo spojka. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Dále mám i na motoře regulátor otáček. A ten nechce si přidávat. Nevíte někdo jak se... celý příspěvek >
Motor Slavia 1D80 diesel, 21.7.2011
Děkuji za vysvětlení. A jak se to dá odstranit.
Motor Slavia 1D80 diesel, 20.7.2011
Dobrý den. Potřeboval bych pomoc. Když je motor v otáčkách tak mi z výfuku vystřikuje černá mazlavá tekutina. Nevíte někdo co s tím mám dělat a jak to opravit.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika