Příspěvky uživatele - 54.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Suchomilné květiny, 13.11.2015
moc vám děkuji za skvělé nápady
Suchomilné květiny, 12.11.2015
Ahoj, jdu k vám opět pro radu, koupila jsem si krásné dva velké květináče na terasu, nejsou samozavlažovací a já né vždy mohu zalévat denně, proto potřebuji poradit nějaké suchomilné květiny, které by se do nich hodili, vešel by se tam i nějaký keř a... celý příspěvek >
Střih růží, 12.11.2015
moc všem děkuji za informace a hlavně za uklidnění jsem ráda, že vás pobavil můj panický styl, ráda zase mezi vás přijdu a zaplaším
Střih růží, 22.10.2015
Dobrý den, omylem jsem ostříhala jak stromkovou tak i velkokvěté růže, ty velkokvěté cca o 1/3 a tu stromkovou převyslou tak o půlku, poslechla jsem sousedku, která tvrdila, že jen keřové a pnoucí se nestříhají a ted nevím co se stane, myslíte, že mi... celý příspěvek >
Vyvýšený záhon na terase co do něj?, 17.9.2015
Dobrý den, prosím o radu, mám kolem celé terasy dřevěný vyvýšený květináč, je cca metr vysoký, hluboký pro zeminu cca 70 cm a široký 50 cm, pěstovala jsem zde cca tři roky vřesy, krásně mi tam šli, ale po tomhle teple se mi spálili :-(chci si tam dát... celý příspěvek >
Motor Slavia 1D80 diesel, 21.7.2011
U tohoto motoru je určitý rozstřik z výfuku normální. Čím více je motor opotřebovaný (nebo zapečené kroužky v pístu), tím více olej proniká do výfuku. Za tím účelem je na dně výfuku odkapová trubička, která má za úkol olej odvést z výfuku mimo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika