Příspěvky uživatele - 88.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz na víkend, 1.6.2012
No já mám zase takový dojem, že jsme si příliš zvykli na takovou automatičnost a samozřejmost všeho přírodního dění kolem, mě připadá tak trochu jako malý zázrak když se všechno kolem tak v poklidu opakuje, protože možností jak by to mohlo být v... celý příspěvek >
Nezdravý vzhled paprik, 1.6.2012 Obsahuje fotku
Tak na paprikách cca po týdnu nepozoruju změnu k lepšímu, sice květy ještě drží, ale moc nadějí jim nedávám... Říkal jsem si jestli na rostliny (papriky i rajčata) nemá neblahý vliv výsadba na stejné místo - už druhý rok. Letos jsem je ještě... celý příspěvek >
Nezdravý vzhled paprik, 28.5.2012
Děkuju za odpověď, jen mám obavu aby se neustalovali tak dlouho, aby neskončili na kompostu...(), nejsem žádný pěstitel, jen jsem je už druhý rok na zkoušku strčil k rajčatům, - minulý rok byli pěkné - ale letos tohle, no co, je jich jen pět, tak to... celý příspěvek >
Nezdravý vzhled paprik, 28.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, věděl by prosím někdo co může být s paprikami vysazenými ven hned po 'zmrzlých'? Listy se jakoby choulí do sebe a barva listů je nepřirozeně světlá - možná i do žluta(viz foto)   Mirek.
Růže a mráz, 6.2.2012
Jasně, no uvidíme tedy až asi na jaře co přežilo... :-(
Růže a mráz, 6.2.2012
Dobrý den, připojuji se s podobným dotazem - protože vyjma hor panují v republice rekordní holomrazy, zajímalo by mne, jestli by bylo vhodné za těchto vysušujících mrazů růže (i bylinky) zalít vodou - a nebo je to úplný nesmysl a rostlinám by se... celý příspěvek >
Červotoč v palivovém dřevě, 20.11.2011
děkuju za odpověď, měl jsem za to že mimo chodbičky se nebude umět pohybovat , zkusím toho víc najít na googlu - díky.
Červotoč v palivovém dřevě, 19.11.2011 Obsahuje fotku
Zdravím všechny čtenáře zde na fóru, dokázal by prosím někdo fundovaně vyjádřit stupeň nebezpečí, hrozící z napadeného palivového dřeva (zřejmě červotoč) pokud ho přinesu do interiéru ke krbovkám? Jde mi o to, jestli je červotoč schopný vylézt ze... celý příspěvek >
Oční vampírci, 27.8.2011
To jo - to jo, brýle jsou samozř. to první co člověka napadne, ze zoufalství jsem vytáhl echt těsnící brýle co mám na broušení rozbruskou - protože s normálními ochranými co mají mezírku jsem neměl šanci. Spíše jsem se chtěl dozvědět mechanismus -... celý příspěvek >
Oční vampírci, 26.8.2011
Dobrý den, věděl by někdo z přítomných zde na fóru, co je to za druh mušky žijící v trávníku, která když jdu sekačkou sekat trávu se vždy a neomylně řítí přímo do oka? Skutečně jdou snad jen - nebo především po očích a mě by MOC zajímalo proč, co je... celý příspěvek >
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 3.8.2011
Pane J.S. prohlédl jsem si i odkaz na video které jste natočil, a samozřejmě se mi to líbí - hlavně to, že jste to řešil sám. Mám podobnou filozofii - co jde udělat si sám - udělat, člověk z toho má ůplně jiný pocit než když si to (za nemalý peníz)... celý příspěvek >
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 2.8.2011
Vloží sem někdo fotku stávajícího - deštivého(kapajícího) provedení?
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 2.8.2011
No, - upřímně řečeno, plastovým provedením se nemám chuť věnovat - už ze samé fyzikální podstaty - kolik výkonu lze "vyždímat " z kovového absorbéru versus plastového... Mám v úmyslu kolektory používat především pro výrobu TUV v létě +... celý příspěvek >
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 2.8.2011
Aha, - jestli to chápu dobře tak jako absorbér funguje pouze ta Cu trubka a rozšířením její aktivní plochy jste se nezabýval (?), řekl bych že je to škoda, protože přidáním lamel by ten celkový výkon kolektoru byl zase někde jinde (i v případě že by... celý příspěvek >
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 2.8.2011
Jasně..., ale o systému o kterém píšete Vy je to hlavně o penězích -  jestliže správně předpokládám že máte na mysli solární selektivní systém (kolektory s povrchem TiNox - či podobné napařeniny). Nic proti tomu, ale jak to tady čtu, tak o ty... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika