Příspěvky uživatele - 164.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nalomené rajče, 20.5.2012
Děkuju mockrát, jdu ho očetřit :-). Dám vědět, jak to s marodem dopadlo.
Nalomené rajče, 20.5.2012
Dobrý den, jsem v pěstování rajčat a vůbec zeleniny na zahrádce začátečník, dnes se mi podařilo při neobratné machinaci se vzrostlou rostlinou tyčkového rajčete nalomit hlavní stonek. Co teď s tím?: mám počkat, co se bude dít?... celý příspěvek >
Zahradny traktor nastavenie nožov, 15.8.2011
Z vaseho dotazu neni poznat na co se vlastne ptate??  nechava mezi nozi travu, to je preci reseno naklonem zaciho ustroji na jednu stranu     simon barta
Ucpany tunel, 23.7.2011
Ja si koupil trakturek a vlitnul jsem s nim na zahradu, dal 3stupen seceni ze 7a huuura.a ouvej take porad ucpany tunel-trakturek neni vsemocny. Mam tunel vedeny bokem, ale zkusenosti me naucili pracovat se strojem.Kdybych mel   travnik,... celý příspěvek >
Murray traktor - o jaky model jde?, 18.7.2011
model 42A707,CODE9812085B, TYP2653E1-zjistil jsem, ze je motor je vyroben v prosinci 98         opravy motoru bych stejne sveril servisu, jde mi spise o trakturek, hlavne o nuz, perka, tahla a jine. Na nozi je... celý příspěvek >
Murray traktor - o jaky model jde?, 6.6.2011 Obsahuje fotku
Dobry den, koupil jsem starsi zahradni trakturek Murray profi 18,5hp.Puvodni majitel odhaduje stari 9let, ale kdo vi? Bohuzel cedulka pod sedadlem s nazvem modelu a rok vyroby je ponicena, takze nevim. Pri obednani jakeho koli dilu se me na tyto... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika