Příspěvky uživatele - 187.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výrůstky na jablku, 6.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den. Před rokem jsem zasadil jabloň Delikates - podzimní odrůda. Letos už na stromku vyrostlo 5 plodů. Ale na 2 plodech se na konci zrání vytvořily tyto výrůstky. V jabku nejsou žádný červíci a jsou zcela zdravá. Co to může být a jak tomu... celý příspěvek >
Máte zkušenosti s Zahrada-online.cz, Lucon Bulbs, Basik, atd?, 10.5.2013
Pravidelně si náš kolektiv v práci objednává ze zahradnictví Lukon Bulbs a jsme velmi spokojeni. letos jsem si objednala i já a už se mohu těšit z krásných květů lilií
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 20.7.2011
Dobrý den, možná že tak trochu odbočuji, ale mám dotaz.      Mám na zahradě tři stromkové angrešty, dva žluté, už asi pátým rokem, nerezistentní, vloni jsem přidala ještě červený, rezistentní vůči padlí. Letos v květnu, když... celý příspěvek >
Jak pěstovat pamp. trávu?, 18.7.2011
Když mám semínka a ne sazenici, kdy a kam je mám vysévat?
Andělské zvony, 18.7.2011
Dostala jsem tři semínka rostliny Brungnansia a vůbec netuším, co kdy a kam s nima.Poradí nějaký zahrádkář?
Coleus - Korálový list, 17.1.2011
Právě mi přišel katalog od Starkla. Zaujala mne tam rostlina uváděná jako Korálový list - Coleus. Na netu jsem nenašla žádné bližší informace, má již někdo s touto rostlinou ozdobnou listem zkušenosti?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika