Příspěvky uživatele - 68.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 16.6.2008
Dobrý den, čtu si tuto nikam nevedoucí diskusi a docela se bavím nad hádavostí dvou pánů bratrů ze Slovenska. J. B.
Marunaka - hlava, 10.6.2008
Ale funguje to! J. B.
Křovinořez ABG 430 HB - strunová hlava, 28.5.2008
PS: Ta původní hlava skutečně stojí za ho..., proto jsem koupil HQ. J. B.
Křovinořez ABG 430 HB - strunová hlava, 28.5.2008
Dobrý den, benzín kupuji natural 95 u Shellu ale já mám v návodu 1:25. Koukal jsem se otvorem pro svíčku do válce a zdá se mi, že je válec na činné ploše zabarven do hněda. Olej používám zelený HQ jako do pily. Netroufám si snížit mazací poměr. Jáký... celý příspěvek >
Krovinorezy Topower CG 330 / 430, 27.5.2008
Dobrý den, dle obrázku na netu si myslím že jde o identický s ABG 430.  J.B.
Křovinořez ABG 430 HB - strunová hlava, 23.5.2008
Hlava stála tuším 633,- Kč. Jinak jsem viděl Partner, která byla stejná, jen v jiné barvě a bez výměnných adaptérů za 299,- Kč. Já mám držák řidítek z hliníku již z výroby a křovinořez je starý 10 měsíců. Hlava držela zpočátku také, ale postupně se... celý příspěvek >
Křovinořez ABG 430 HB - strunová hlava, 23.5.2008
Dobrý den, měl jsem stejný problém a jeho řešení jsem popsal ve vláknu - " Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům " J.B.
křovinořez, 23.5.2008
Toto bylo pro pána 54.87, zařadilo mne to dolu, asi s tím neumím.  J.B.
křovinořez, 23.5.2008
Dobrý den. To jste tak dobrý, že poznáte rozdíl 0,1 Hp a stojí Vám to za to osočování?  J.B.
Marunaka - hlava, 23.5.2008
Dobrý den, koupil jsem v prodejně HQ universální hlavu, je stejná jako na HQ ale je u ní v blistru navic přibalena sada výměnných závitů s jedním adaptérem ven, který jsem zrovna potřeboval. Křovinořez ABG 430 HB má také nekvalítní strunovou hlavu a... celý příspěvek >
Křovinořez Honda UMK 435 - údržba před zimou, 16.5.2008
Ps: To bylo pro hosta 110.159, zařadilo mě to dolů.
Křovinořez Honda UMK 435 - údržba před zimou, 16.5.2008
Dobrý den. U čtyřtaktu jsou ložiska mazány čistým olejem, ne směsí benzínu s olejem, tedy kromě čtyřtaktu Stihl 4 mix.
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 15.8.2007
Slyšel jsem u prodejce Dolmara, že Dolmar používá pro pohon sekacího nástroje bowden. Je to pravda? Myslím že hřídel je lepší. Co Vy na to pane J.S. Děkuji za odpověď.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika