Příspěvky uživatele - 161.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to vlnatka?, 31.7.2013 Obsahuje fotku
Rád bych se poradil se zkušenými zahradníky o nemoci nebo škůdci, kterým je napadnutý můj fikus. S rostlinným druhem to ale asi nesouvisí, protože stejným způsobem mi už uhynul tzv. čínský pepř. Příznaky: - bílá mazlavá hmota (trochu jako pěna) u... celý příspěvek >
Vlnatka krvavá, 13.7.2011
Díky, vyzkouším dle Vašeho doporučení.
O jakou nemoc jde?, 12.7.2011
hnojil jsem při výsadbě loni na jaře a letos na jaře hnojivem "Agro Minerální pro vinnou révu". Dle letáku by mělo obsahovat optimální množství draskíku a hořčíku. Hlínu jsem trochu odhrabal nasypal hnojivo a přihrábl zpět. Může to být... celý příspěvek >
O jakou nemoc jde?, 12.7.2011
Dobrý den, založíl jsem nové vlákno a doplnil fotografie. díky.
O jakou nemoc jde? Doplnění., 12.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, toto vlákno zakládám jako pokračování původního vlákna: O jakou nemoc jde? doplňuji kvalitnější foto listů obou rév. pomůže to k určení nemoci? díky.
O jakou nemoc jde?, 11.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, již loni na jaře jsem vysázel dva keře révy. Letos ale nevypadají vůbec dobře. Listy schnou a mají podivně zbarvené fleky.Viz obrázky. Navíc každá asi trpí něčím jiným. nevíte náhodou někdo o co jde? Poradíte jak révu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika