Příspěvky uživatele - 224.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci, 11.7.2011
Dobrý večer Marcelo, měla jsem léta stejný problém, velká zahrada, slimákům chutnalo všechno, zelenina, brambory i kytky. Pak jsem si pořídila párek indických běžců - vloni začátkem léta. Už během léta bylo vidět značný úbytek, letos nemám problém.... celý příspěvek >
Dolmar 530S, 23.10.2010
Nemátek někdo zkušenost se sekačkou Dolmar 530S?
Vyber motorovej kosacky s pojazdom - Dolmar, Stiga, Al-ko, 17.10.2010
Zdravim. Dolmar 530S.Raději nekupovat. Tuto sekačkujsem koupil v květnu 2010 a už jsem jí měl 3 x na reklamaci. Vypadává přední náprava. Jestli má někdo stejný problém tak přidejte příspěvek.Dík
Neznámá rostlina, 2.12.2009
Jedná se o rostlinu z tropické asie Curculigo capitulata. Vypadá jako mladá palma, ale s palmou nemá nic společného. Proto se dost často vyskytuje její neoficiální název "palm grass" (palmová tráva) Sám jeden exemplář vlastním, dorůstá do ohromných... celý příspěvek >
Jak naložit maso na uzení, 27.11.2009
Marku utřu česnek se solí, libovolné množství, natřu s ním bůčky a uložím na týden do lednice. Potom zaleji převařenou vodou se solí. Jeden kamarád říká jako když solíš polévku, kamarád chemik říká 2% roztok.Za dva týdny udím.
Uzení třešňovým dřevem, 27.11.2009
To fakt nevím asi máme každý jinou třešeň. Udíme skoro celý den, maso je růžové a naopak dřevo namáčíme aby kouřilo.
Drevo na údenie, 27.11.2009
Ovocné dřevo je nejlepší. Z 90% udíme na třešni. nakládáme na na 3 týdny solí a česnekem a udíme na 70 stupňů. Uzené je skvělé a nemůžeme se zbavit dalších a dalších objednávek.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika