Příspěvky uživatele - 99.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Délka hadice vysavače, 21.9.2011
Jaká by měla být délka hadice k ručnímu vysavači na teleskop. tyči pro bazén 5m x 3m, napojená do skimeru ?
Uchycení krycí plachty - zapuštěný bazén?, 26.8.2011 Obsahuje fotku
Používá se také kotvící hmoždinka.
Betonáž bazénu, 23.8.2011
Podle technika máme obetonovat plast. bazén takto : Napustit 30 cm vody a do této výše udělat první vrstvu. Pak napustit dalších 30cm vody a betonovat zase do výše vody. Tu betonáž chápu provádět až druhý den. Těch dalších 30 cm vody je myšleno... celý příspěvek >
Obbetonování plastového bazénu, 23.8.2011
Podle technika máme obetonovat plast. bazén takto  : Napustit 30 cm vody a do této výše udělat první vrstvu. Pak napustit dalších 30cm vody a betonovat zase do výše vody. Tu betonáž chápu provádět až druhý den. Těch dalších 30 cm vody se tam... celý příspěvek >
Jak odstrnit sanytr, 8.7.2011
Mám na zahrádce zídku ze ztraceného bednění. Chtěli bychom ji natřít fasádní, voděodolnou barvou, ale nejdříve se chceme zbavit sanytru, který je na betonu vystouplý. Jaký přípravek doporučujete použít?
Jaké lepidlo na extrudovaný polystyren?, 5.7.2011
Jaké lepidlo by se mělo použít na přilepení extrudovaného polystyrenu k základní betonové desce pod bazén?
Armatura kolem bazénu, 5.7.2011
Když je plastový bazén položen na základní desku, má se postupně obetonovávat. Dává se na polystyrenové zateplení stěn ještě nopková folie a pak beton, nebo rovnou beton na polystyren? A do obetonování stěn se vkládá navíc i kari síť, nebo jen... celý příspěvek >
Tepelné čerpadlo - vzdálenost od zdi, 17.6.2011
1) Tepelné čerpadlo pro bazén (příkon asi 1kw) - jaká by měla být z praxe vzdálenost nasávání  od stěny, u které bude postaveno? Stačilo by 30 cm? Nebo musí být nutně více? 2) A pochopil jsem správně funkčnost - Spouští se zároveń s filtrací a... celý příspěvek >
Jaký štěrk pod základní desku bazénu, 31.5.2011
Budeme budovat betonovou základní desku pod plastový bazén 5x3x1.2m. Pod tuto desku se doporučuje drenážní štěrková vrstva - asi 15cm. Jakou velikost štěku zvolit?  16/32   nebo větší 32/64 ?   Spodní vodu tam nemáme.... celý příspěvek >
Rychle rostoucí jehličnan na živý plot (tůje...), 10.4.2010
všude jsem četla, že buxus roste velmi pomalu.Potřebuji mít živý plot vysoký aspoň 1,5m do tří let.
Mohu nyní přesadit datlovník?, 8.10.2008
děkuji za odpověď a ještě poprosím o těch pár dobrých rad nikdy jsem takovou rostlinu neměla, tak abych jí neublížila děkuji Vám
Mohu nyní přesadit datlovník?, 8.10.2008
Prosím o radu, zda mohu nyní přesadit datlovník, dostala jsem ho a nemá skoro žádnou hlínu děkuji
Vřesy a vřesovce, 8.9.2008
Jaký je rozdíl mezi vřesem a vřesovcem??
suché větve, 27.5.2008
Děkuji za odpověď, máte pravdu, jde o moniliový úžeh (spálu) peckovin. Způsob prevence a zásahu je popsán v Atlasu chorob na http://www.agromanual.cz/cz/atlas/choroby/m-p/ Při výskytu odstraňovat napadené větve a mumifikované plody. Ošetření se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika