Příspěvky uživatele - 154.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou baterii do zahradního traktoru mtd, 30.1.2012
Dobrý den, tak nevím proč by měl uvažovat tazatel o autobaterii. Pokud píše malý kastlík, tak tam přece nemůže narvat autobaterii, ale moto.  Opravdu změřte kastlík. Nevím o tom, že by se u různých výrobců baterií nějak lišili Ah /stejně velká... celý příspěvek >
Zahradni traktory, 25.1.2012
A nevíte si rady s čím?
Zastřešení přístřešku na dříví, 3.11.2011
Igelit, lepenka, vlnitý plech, šindel - záleží přece také na tom, kde přístřešek plánujete. Zda někde u baráku, nebo daleko vzadu u plotu. Já mám přístřešek klasicky podbito /prkna/  a navrchu kanadský šindel.
Habr a srny, 30.7.2011
Ujišťuji vás,,že ty mrchy okusují i habry
Castel Garden nebo AGS Starjet, 26.7.2011
Tedy nemám ani jeden z vámi uváděných traktůrků, ale předloni jsem kupoval AGS Starjet 102-18 P2. Proti Castelu jsem ocenil právě tu robustní kontrukci, servis do 15 km. Pokud jsem se poptával ve firmách na jejich zkušenosti tak většina lidí říkala:... celý příspěvek >
Sekání trávníků, 8.7.2011
Já seču když mám čas a chuť sekat
Kolik utáhne travní traktor? Aneb universálnější pomocník na zahradu, 13.6.2011
Tak já bych vzal čtyřkolku. Ale možná je v tom i to, že také je práce na zahradě a v lese koníčkem a další využití by bylo jen tak se projet.Stále v nás jsou ti malí kluci, kteří chtějí nějakou hračku. PS: Nerozhodnej jak střední rolník v době... celý příspěvek >
Kolik utáhne travní traktor? Aneb universálnější pomocník na zahradu, 13.6.2011
No tak pokud je to takto, na převážení většího množství tak s Vámi souhlasím. Taky koukám po nějaké čtyřkolce. Já převážím málo a vozík mám udělaný ze starší dvojkoly /větší/. Vlastně je na nějakou tu hlínu a bordel ze zahrady. Jakou máte čtyřkolku?... celý příspěvek >
Kolik utáhne travní traktor? Aneb universálnější pomocník na zahradu, 13.6.2011
Dobrý den pane Stando, obvykle s Vámi souhlasím, ale nyní musím napsat, že není tzahradní traktor jako zahradní traktor. To co jste napsal pasuje tak na ty mrňata z Baubau. Se skutečným zahradním traktorem /vezmu že od 18 HP/* není problém.Jarda
Ekologická ochrana rajčat, 8.6.2011
Proboha a proč tedy chcete stříkat? Když jste nestříkala vůbec bylo to skvělé a s postřïkem byla jen půlka úrody - má Váš dotaz tedy logiku.
Dekorace - trpaslíci a jiní, 25.5.2011
Tedy pokud se tím zabýval Milan Knížák a mnozí další "slavní " umělci tak na tom něco bude. Neviděl jsem nic od Černého, ale možná jeho výtvor již zakoupila a ukryla Národní galerie. Asi to muselo být něco tak velkolepého, že z toho až oči... celý příspěvek >
Pokácení ovocných stromů, povolení?, 26.3.2011
Děkuji za odpověď. Nyní je to správně. Dobře to napsal RadekB ve 20.23.  A souhlasím. Přeci nemohu od stolu napsat datum a přes to nejede vlak. Jinak bude vegetační klid u Brna a jinak v Krkonoších. Tak jak původní tazatel popsal stav stromů by... celý příspěvek >
Pokácení ovocných stromů, povolení?, 26.3.2011
S první částí souhlasím, ale s druhou ne. Napište prosím zákon, kde je ten termín 31.3.  Vsadím se, že nenapíšete.
Jaký koupit travní traktor, 9.3.2011
Tedy pane Lukáši, Vy máte ale dobré známosti v Jičíně ne? Sice mám taky Starjet 18HP Vanguard, ale že by se se mnou někdo chtěl procházet ve výrobním podniku tak to ani náhodou. Heslo  "Zaplať a vypadni". Proto jsem trakturek kupoval u... celý příspěvek >
Pálenka z mrkve, 23.2.2011
A nebylo by lepší z té mrkve udělat biomasu a topit s ní???
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika