Příspěvky uživatele - 22.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 15.8.2007
Neni to sice na me, ale dovolim si odpovedet. Nevim jak je to u nejlevnejsich modelu, ty me az tak nezajimali, ale u tech lepsich je sedminasobne ulozeny nahon hridele, profi jsou tusim az devitinasobne. MarekP
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 13.8.2007
Tak jsem po dlouhem vahani, porovnavani a po dnesnim telefonatu se servisakem, ktery pouze servisuje ruzne znacky a nic z toho neprodava poridil Dolmarku. Pravda jako spicku mi vychvalil Stihlku, ale to uz bylo o jinych penezich. V kamennem obchode... celý příspěvek >
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 12.8.2007
Jeste bych poprosil znale o srovnani Dolmar MS 430 U versus SOLO 133B pripadne SOLO 143B. Jde mi hlavne o porovnani kvality, protoze s motorem kawasaki tu uz nekdo tusim nejaky problem mel. U Sola vim, ze postrikovace delali dobre, ale tam bohuzel... celý příspěvek >
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 10.8.2007
Ano profi třida by se mi libila uplně nejvíc, ale... to ale znamena, že by to bylo pro mě už dost luxus na to na co to opravdu potřebuji a rodina (manželka) by to určitě nevstřebala :). Pravě proto hledám určitý kompromis, abych za své peníze dostal... celý příspěvek >
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 10.8.2007
Pane P.Š. taktéž děkuji za reakci a vážím si každého názoru. Přiznám se, Stihlku jsem měl vybranou do té doby než jsem se opravdu začal ponořovat do hloubky informaci. Chtěl jsem FS55, prostě od pohledu to byla láska, ale pak jsem zjistil, že to... celý příspěvek >
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 9.8.2007
Preji pekny den, take ted resim nakup krovinorezu a to v cenove hranici kolem 10t Kc s DPH a vybral jsem si zatim Dolmar MS 430 U. Jaky je prosim Vas nazor na tento stroj, ktery mam ted v obchode zarezervovany, v cene je nuz, stit, popruh a strunova... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika