Příspěvky uživatele - 253.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vám žloutne česnek?, 6.7.2011
Letos jsem ho měl poprvé a dnes jsem ho tahal ven, je dost velký a pěkné čisté hlavy. Mám těžkou půdu a jen jsem ho namočil do sulky a dvakrát překopal.
Durman, 2.6.2011
mně něco sežralo tři jiřiny, nerozpoznám, jestli je to slimák nebo škvor, každopádně jsem tam dala kelímek s pivem pro slimáky a kelímek se senem pro škvory... tak počkáme a uvidíme...
Kvalitní zahradnictví na zlínsku, 27.2.2011
Prosím hledám kvalitní zahradnictví na zlínsku, ne hlavně OBI. Jedná se mi o keře ale i o květiny. Napište prosím kam jezdíte nakupovat a jaké máte zkušenosti. Předem děkuji.
Domácí bylinkový prales zkušenosti, 31.12.2009
Chci se zeptat zda nemáte někdo zkušenost se zařízením Domácí bylinkový prales s technologií testovanou NASA. Na českých stránkách jsem nic moc nenašel jen tohle ale to tam řeší na pěstování konopí a to já nechci jinak se to dá koupit v USA. Děkuji... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 6.12.2009
Nebýt včel, není ovoce, jsou hmyzosnubné a díky včelám je spousta přírodní lidové medicíny.Neměli byste ani brambory, nekvetly by louky, nebyl by hmyz, stromy by se nerozmnožovaly.Btw, rojové včely nikdy!!!neútočí, je to jen vaše blbost, to hubení... celý příspěvek >
El. pila Narex, 22.8.2009
Mám elektrickou pilu Narex a bez problému jsem ji používal 3 roky až ted jsem řezal a najednou v ní prsklo a přestala jet jen trochu zasmrděla. Nevíte co to bude, nevím jestli to má cenu opravovat jestli to bude spálený motor tak to asi nebudu dávat... celý příspěvek >
Skleník z polykarbonátu, 31.7.2009
Chci si koupit skleník a našel jsem výrobce který nabízí sklo Helios o tloušťce 4 mm, za doplatek tam montuje komůrkový polykarbonát o tlouštce 6 mm, nevím jestli si mám raději doplatit a koupit si ten polykarbonát co mi poradíte. Ještě se ptám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika