Příspěvky uživatele - 4.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield - co se v Mountfieldu vyplatí?, 18.8.2008
Tento přístup je v MO zcela běžný a opravdu tomu můžete věřit. Potvrzuje to i moje osobní zkušenost, kdy se mi schůdky od bazénu po druhé sezoně zdeformovaly vlivem koroze. Na korozi se záruka nevztahuje a prodavač nebo technik se opravdu podiví nad... celý příspěvek >
voda z medenych okapu, 2.8.2008
Zcela určitě si v jezírku trochu potlačíte růst řas. Staří praktici kdysi dávali do barelů s destilkou (samozřejmě jenom pokud to nevadilo účelu) stříbrný nebo měděný drátek, aby voda "nekvetla". 
Slabé rhododendrony, 2.8.2008
Pokud jsou pěnišníky slabé a vyholují, není od věci je drasticky zkrátit - keře znovu obrazí.  Vyzkoušejte třeba na jednom keři - před 4 rokama mi takhle stavební firma na zahradě zcela polámala jeden dvoumetrový keř - obřečel jsem ho a zasadil... celý příspěvek >
Škůdci na oleandru, 28.8.2007
Ahojky!! Ráda poradím. Oleandrů mám spoustu. Perfektně působí přípravek zvaný SUMITION SUPER a postřik opakovat. Čau Hanka
Slimáci, 12.8.2007
Po pátečních přívalových deštích jsem sundaval slimáky z broskví (!! - cca 1m nad zemí). Něco podobného vidím poprvé. Tomáš
Ginkgo biloba fastigiata, 11.6.2007
Máme gingo bilobu?? - poraďte Na dobírku jsem koupila gingo bilobu. Roste velmi pomalu a teprve nyní jsem si všimla, že rostlina má jiné listy. Tvar je stejný jako u gingo biloby, ale nahoře v listu není list rozdělený, ale je plný a rovně ukončený.... celý příspěvek >
Korejská jedle - nevím si rady - nerostou mi šišky, 11.6.2007
Máme údajně jedli korejskou. Koupili jsme ji ve Starklu asi před 9 - 10 lety, byla vysoká asi 40 cm. Až do letošního jara neměla vůbec šišky, už jsme ani nedoufali, že někdy porostou. Je nyní vysoká 2,5m a překvapila nás malými modrými až temně... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika