Příspěvky uživatele - 135.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výber kosačky s pojazdom a bočným vyhadzovaním, 4.7.2011
Já vlastním sekačku AL-KO s bočním výhozem, hlavně ho používá dcera, protože vlastní cvičiště psů, kde ta tráva je kolikrát dost přerostlá a sekačka to zvládá dobře a zatím za tři léta do ní leju akorát benzín a olej. Známý si letos koupil s regulací... celý příspěvek >
Problém s mulčováním, 20.5.2011
Pravě to mě štve, že soused sekl trávu větší, anic jsem tam nenašel. Sekačky jsou stejné, liší se pouze pojezdem.
Problém s mulčováním, 20.5.2011
Vlastním sekačku AL-ko premium 520 BR a při mulčování zanechává viditelně nezmulčovanou trávu. Měl jsme možnost porovnat tuto sekačku s typen Alko premium BRV, která ná stejný nůž a po projetí i vyšší trávou nebyla viditelná ani stopa po nezmulčované... celý příspěvek >
Vyžínač Sparta při přidání plynu zhasne, 12.5.2011
Vlastním vyžínač Sparta od Mountfieldu, motor startuje na první cuknutí ovšem při přidání plynu se dusí nebo zhasíná. Nejde do otáček. Zkoušel jsem výměnu svíčky, rozebrání karburátoru- kde jsem ovšem nenašel žádnou viditelnou závadu. Nemá někdo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika