Příspěvky uživatele - 180.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
živý plot z japonského topolu, 15.7.2008
Nevíte prosím někdo, zda je možné vysadit jap.topol cca 20 cm od sebe a po dosažení výšky 2 metrů ho v této výšce uříznout a za pár let mít živou palisádu? Díky za informace.
renovace trávníku, 15.7.2008
Děkuji za reakci, ale stále nevím, jestli musím plevel a trávu odstranit, ať chemicky nebo mechanicky, nebo ho můžu zaorat. Jde mi o to, jestli se tím ten plevel zlikviduje, nebo tam vyroste znovu. Stačí stručná odpověď. Díky
renovace trávníku, 14.7.2008
Může mi prosím někdo poradit, jestli je nutné starou trávu a plevel zničit chemicky, nebo stačí trávu posekat, strniště zaorat, srovnat a zasít novou trávu. Děkuji za rady.  Pepa
křovinořez Al-ko FRS 4125, 16.6.2008
Dobrý den, s tímto strojem jsem spokojený ale bohužel jsem ztratil pružinu k odvíjení struny. Kde bych li sehnal. Děkuji za informaci.Čermák
Čerpadlo pro závlahu - vodárna?, 10.6.2008
Prosím o radu kde se dá koupit náhradní memrána do vibračního čerpadla? děkuji
Pěstování orchideí, 14.9.2007
http://sweb.cz/Vitin.Mikus/Kultivace.htm zkuste například tutu stránku. Ale všeobecně bych řekla, že se o květinu moc staráte. Stačí jednou za týden květináč ponořit do vody, dále už nezalévat. Hodně úspěchů.
vysavač/foukač listí, 6.9.2007
Používám drtič HBV 30 od Homelite a pokud nejsou listy moc mokré, tak nasává dobře. Vlašák mě to nenasává a větvičky to rozemele. Turbína je plastová pokud by byla kovová, tak by pří nárazu kamene mohl odejít motor. Jedině že by tam byla ochrana, o... celý příspěvek >
zahradní drtič, 6.9.2007
Nový hráč na trhu Scheppach made in Germany. Žádný šnek, ale nože který mají nad sebou trubku asi 8 cm dlouhou se závitem který dřevo podává, je to naprosto užasná záležitost. Měl jsem drtič Grizly 625, ale byl  moc pomalý a neumí drtit na... celý příspěvek >
Dolmar, Stihl, Husqvarna nebo něco jiného?, 6.9.2007
Mám rok DOLMAR PS 460 a za pilu která má uložení motoru v hliníku profi uložení plus profi startování (vždy napoprvé nastartuji) dát 9000,- je přesně podle mých představ. Když jsem vybíral pilu volal jsem na různé internetové obchody, ale... celý příspěvek >
svilušky pod kůží?, 11.8.2007
Mám stejný problém, ale mě pomáhá čistý líh nebo ocet.
Vzdálenost thůjí od hranice pozemku (plotu), 8.8.2007
Můj soused má 1,5 m od mého pozemku po celé délce společného plotu celé zahrady vysázeny lískové keře, Je těžké milovníkům zeleně vysvětlit, jak je depresivní po celé léto dívat se z oken do tmavo čevené (až skoro černé) 3 m stěny, která nepropusí do... celý příspěvek >
Motorový zahradní fukar Makita, 27.7.2007
Ta fotka je k nějakému jinému typu. Mám ho Makitu čtyřkat nesmrdí startuje dobře a má velký výkon. Do 3 měsíců má Makita udělat k němu nástavec na vysávání.
Křovinořez Marunaka, 27.7.2007
Je výbornej startuje napoprvé,má velký výkon dal jsem na něj pilový kotouč a řežu stromky 6 cm, ale pozor když pilový kotouč tak jedině Oregon má zuby jako řetězová pila jde výborně do řezu. Ten tam mají taky. Trávu sekám 100cm bez problému.
Benzínové nůžky, 13.7.2007
Mám profi Marunaku TH 23 a nemá chybu cena 10.990,- a šlape jako hodinky motor Kawasaki. Klydný a hlavně naprosto tichý chod. Stromky do 2 cm přestříhnu napoprvé tak že je rovný a přesný střih což je velmi důležité.
Hanicka prosi muze o radu - trakturek, 13.7.2007
Nesouhlasím s vámi mám traktor HN 5180 Yard Man od MTD platil jsem ho 78990,- je to dvounožák a je naprosto super zbírá daleko lépe než 3nožák. Hlavně diky systému zběru prostřední nasávání u prodejce jsem koupil ještě Xintex sprej a tím jsem celé... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika