Příspěvky uživatele - 245.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez 8000m2 - Stihl nebo Solo?, 9.7.2011
S tim servisem rozhodne souhlas. Bubnovku jsem dosud (snad jedinou) nezkusil... je to cca 30.000kc... no uvidime. Travni traktor jsem zvazoval, ale me se libi jak pozemek meni svoji tvar v prubehu roku a traktorem se musi sekat pomerne casto. To me... celý příspěvek >
Krovinorez 8000m2 - Stihl nebo Solo?, 8.7.2011
Je to dano terenem... Mulcovac mame (ted uz na jine chalupe), ale do terenu a na metrovou travu se to nehodi. Je to tezkej kram v tom kopci etc Jak rikam, zkousel jsem asi jiz vse... pro krovinka jsem se definitivne rozhodl po peti letech stridani... celý příspěvek >
Krovinorez 8000m2 - Stihl nebo Solo?, 8.7.2011
Omlouvam se za velmi opozdenou reakci, byl jsem v divocine. K memu vyberu: Doma mam historicky vse Stihl, takze firmu znam a verim ji, servis je za rohem etc... Za normalnich okolnosti bych to vubec neresil, ale... Solo mi doporucil kamarad, ktery... celý příspěvek >
Krovinorez 8000m2 - Stihl nebo Solo?, 2.7.2011
Za tech sest let co tu bydlime jsem vyzkousel listovku - do terenu nevhodna, benzin. sekacku 60cm - moc velka plocha a musi se casto sekat, potom mulcovac VARI - stejne jako sekacka + na hodne vysokou travu uz to neni, mam i klasickou kosu - dobrej... celý příspěvek >
Krovinorez 8000m2 - Stihl nebo Solo?, 2.7.2011
Dobry den, poprosim zkusenejsi sekace o pomoc s vyberem vhodneho krovinorezu pro svazity pozemek o rozloze 8000m2. Volim mezi SOLO a STIHL. U obou servis za barakem, starsi STIHL mam dosud, SOLO servis vlastni kamarad. Otazkou zustava vyber... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika