Příspěvky uživatele - 49.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pravokořenné stromy, 10.5.2015
Mám tu knihu, dostala jsem ji jako dárek a jsem tím nadšena, jen nemám tolik místa, abych vyzkoušela zpravokořeňování na naší zahradě, ale můj švagr si již nakoupil hotové stromy a má je na zahradě. Přeji at se práce daří.
Rozinkový strom - Muchovník olšolistý, 2.6.2013
Je to broskev úplně jasně.
Aké sú plody podnožových odrôd?, 9.2.2012
Podle mího hodnocení by vám asi moc nechutnali mezi původními podnožemi které byli používané v Anglii tak zvané M tipy nebo MM tipy byl rozdíl jen že jedny byli Jánčata a druhé Duzény dnes jsou křížené s některými odrůdami tak že jsou úplně jiného... celý příspěvek >
Hruška + Tůje = skvrnitost?, 5.1.2012
V našem městě jsme začali všechny jalovce čínské a chvojky kácet nastane obnova parků jinak se rzi nezbavíme.Když vezmete šárku u peckovin také se nechala volně množit až bylo pozdě ji zabránit šíření jen azijské hrušně jsou jí odolné ale zase nemají... celý příspěvek >
Pařez starého ořešáku, 8.11.2011
Musel by se v pařezu vyčistit vnitřek shnilý a něčím nainpregnovat aby nehnil tak rychle vložit do něho nádobunebo igelit aby zem nebyla přímo u dřeva.Nový ořešák by neměl býti špatný jen jestly vydrží někdy se snadno vylomí při větru záleží jak má... celý příspěvek >
Jaká je to odrůda?, 8.11.2011
Stěch tří řad je z leva Boskopské druhé Muškátová reneta.
Modrá skalice ano či ne?, 2.7.2011
Pane kolego na to vám velice rád odpovím. TZV moderní bazénová chemie je zaprvé drahá a za druhé tak trošku nefunguje. Vyzkoušel jsem několik druhů tzv. moderní bazénové chemie, ale nakonec jsem se vrátil k modré skalici. Používám ji do mého bazénu... celý příspěvek >
Prosím o radu o roubování, 8.4.2011
Při roubování silných větví jsem svázal křížem mladé výhony páskou PVC a tím se rouby spojily a vítr je tak snadno nevylomí.To zaštípnutí také pomůže protože rouby srůstají jen po obvodě silné větve tak tam moc nedrží zrovna tak nedrží větev... celý příspěvek >
Štepenie broskýň na jar, 8.4.2011
Mám dojem že očkování ale je třeba skusit všechno možná i roubování které se většinou neprovádí soused tvrdí že se mu povedlo roubování sám jsem viděl naroubovanou broskev na švestce do obráceného roštěpu rob byl roštípnut a podnož seříznuta do klínu... celý příspěvek >
Choroba kůry - prosím o pomoc s určením, 3.2.2011
Tato choroba je hodně rozšířená je to rakovina postupně bude odumírat více obvodové kůry až uschne celý strom nebo alespoň naroubovaná část.Dělá to ta těžká půda a spodní voda.Novou výsadbu skuste na jiné místo a navrstvyt zem udělat kopec a na něho... celý příspěvek >
Pomologie nových odrůd jabloní, 28.11.2010
Nové odrůdy byly uváděny v zahrádkáři během celého roku skuste se poptat.
Podnože ze šedesátých let, 17.10.2010
Mám stromy z 80.let sám jsem je roboval nebo očkoval na podnož M lV podnože jsem získal v Klatovech v ovocné školce a jsou vytální ještě dnes na M9 mám také jednu je o polovinu slabší ale přírůstky má ještě dobré.Stávalo se že podnože zaměnily a... celý příspěvek >
Nemoc jabloně?, 18.9.2010
To uzdravý jen pila.
Znáte tuto odrůdu?, 13.9.2010
Stará odrůda byla Krasava nebo Stark Earliest ten zraje konec července začátek srpna známá již od roku 1944 původ z USA.
Znáte tuto odrůdu?, 13.9.2010
Chtělo by to také rozříznout některý plod také habitus stromu a jednoletý výhon bez listí a s listem aby bylo vidět okraj listu a tvar a také řapík.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika