Příspěvky uživatele - 55.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Burlat na podnoži GiselA, 11.1.2014
Vďaka za rady. Miesto štepenia je asi 15 cm nad zemou, takže vzhľadom na pomer slaborastúceho podpníka k ušľachtilej odrode asi môžem očakávať, že strom aj na GiselA5 môže narásť o niečo väčší ako deklarovaných 3m na výšku a 3m priemer... celý příspěvek >
Burlat na podnoži GiselA, 3.1.2014
Zdravím, aké máte skúsenosti s rastom slaborastúcich podpníkov? Mám 2 roky v záhrade odrodu Burlat na podpníku GiselA - slaborastúci. Prvý rok po výsadbe čerešňa narástla asi o 10-15 cm, minuloročné prírastky však sú niektoré až takmer... celý příspěvek >
Buxus / kruspan - " hrdzave listy ", 11.3.2013
Moze byt Hnojivo pre buxusy a živé ploty (250 g free) + 1 kg vápno značky Viano?
Buxus / kruspan - " hrdzave listy ", 11.3.2013
ok dakujem, tak za mesiac sa ozvem
Buxus / kruspan - " hrdzave listy ", 10.3.2013
nie uplne rozumiem odpovedi - mam tie hrdzave vetvy ostrihat, alebo nie? /a musim napisat, ze mam 10 takychto buxusov ostrihanych do gule atakto hrdzave su krajne dva, kde najviac fuka vietor - asi je menej vlhkosti -  a svieti slnko/
Buxus / kruspan - " hrdzave listy ", 10.3.2013
dakujem za info. este sa chcem opytat, tie :hrdzave: vetvivckz mam ostrhat? ja ho mam ostrihany do gule, bude to velmi ze vyzerat:-( tie hrdzave listy uz nikdy nezozeleneju?
Buxus / kruspan - " hrdzave listy ", 10.3.2013
ahoj cim je najlepsie hnojit a ako casto? mozem poliat aj teraz ked ma o 2 dni mrznut? mam to ostrihat, alebo to ozelenie? ako casto treba buxus zalievat? dakujem
Buxus / kruspan - " hrdzave listy ", 10.3.2013 Obsahuje fotku
Prosim Vas, co je to za chorobu? ako to mam osetrit? dakujem za pomoc
Co do kvetinaca na jar?, 11.9.2011
dobry den, prosim o radu, na okne mam 90 cm samozavlazovaci kvetinac, svieti nan dost silne slnko v poobednych hodinach. tento rok som v nom mala petunie, boli krasne, ale kazdy druhy den ssom musela odstrihavat zvadnute kvety. poradte mi, co si... celý příspěvek >
Levandula - vyhnala puky, nekvitla, 11.9.2011
dobry den, prosim o radu, tento rok som mala uz dviojrocne kricky levandule. kricky vyhnali "puky" na stonkach, ale ziadny puk nekvitol. proste boli nerozvinute. preco poradte pls, co srobim zle. levandulu mam pri dome, kde svieti poobedne slnko,... celý příspěvek >
Hnojiva na trávník s obsahem herbicidů a kompostování trávy, 1.7.2011
je to strasne aj nam sa stalo. prosim aby to prestalo uz. nech to je vsetko konecne dobre, na spravnej ceste.
Korene stromov, 17.8.2010
tejto problematike som sa tiez venovala, mame maly pozemok a radi by sme ho co najrozumnejsie osadili stromami pre zatienenie a pocit sukromia. Vela som hladala na internete, nasla som velmi solidny clanok pana odbornika na stranke hlohovecko, kde je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika