Příspěvky uživatele - 0.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krásně modré zvonky, 9.9.2011
Tak jsem jí opravdu na tom netu našla, je to stračka modrá.Nevíte prosím, jak se sadí?-jestli ze semen, nebo kupuje celá rostlina?Je nádherná a ta barva mě učarovala- musím ji mít
Krásně modré zvonky, 9.9.2011
Zdravím, tak jsem hledala na netu, zjistila jsem, že to asi ani zvonky nejsou, je to fakt do modra, než do fialova a ty květy jsou na vysoké stopce a je jich hodně. Bude to asi stračka...
Jak sázet česnek, 1.7.2011
Dobrý den, může mi prosím někdo poradit, teď je červenec a já dostala od známého česnek-chci si ho vysadit a pěstovat svůj vlastní.Jak mám uchovat stroužky? V lednici do října? Nebo sušit? Díky za odpověď.
Mulč z posekané trávy, 16.6.2011
My dnes sekali trávu a hodili jsme jí pod ovocné stromky, tak uvidíme, jestli to pomůže.
Jak kvete růže, 15.6.2011
Mám úplně stejnou růži jako na fotografii, ale myslím z OBI. Roste do výšky, já ji mám tak kolem 1,20m a skoro celou sezónu.Opravdu vypadá nádherně v poupěti, pak se rozevře a to už není tak okouzlující.Ale i tak dělá nádheru.
Poraďte jak hnojit močovinou, 14.6.2011
Dobrý den, tak se ozývám, abych napsala výsledek mého hnojení močovinou. Po 4 dnech trávník pěkně zezelenal, povyrostl. Sice to není úplně všude, je vidět, že jsem neměla přesnou ruku, ale dá se to a včera jsme zbytek, co zůstal, doházeli na místa,... celý příspěvek >
Poraďte jak hnojit močovinou, 8.6.2011
No Váš příspěvek jsem si přečetla pozdě. Pytel dorazil před chvílí a hned jsem se do toho pustila, protože na odpoledne má u nás pršet. Házela jsem tedy rukou, ale hodně do dálky, snažila jsem se, aby to bylo dost rozeseté od sebe, když jsem se pak... celý příspěvek >
Poraďte jak hnojit močovinou, 8.6.2011
díky za reakce, dneska mi ten 25kg balík došel, tak jakmile se začne schylovat k dešti, rozházím to po zahradě a na vaše námitky doobědnám ještě PNK hnojivo. Těch 25kg by mi mělo na plochu 2300m2 stačit asi až nad hlavu, že?
Poraďte jak hnojit močovinou, 7.6.2011
chci se zeptat, je to na to trávníku poznat?V podstatě Nás na to navedl pes, pořád po něm v trávě zůstávaly zelená hustá kolečka, pak mi došlo, že když po tom čůrá, tak to hnojí, tak jsem si řekla, že než drahé hnojivo, zkusíme tu močovinu.
Poraďte jak hnojit močovinou, 6.6.2011
Dobrý den, dnes jsem objednala 25kg močoviny pro hnojení na trávník. Můžete mi prosím poradit, jak to mám rozházet? Myslím tím, jestli jen jemně, lehce pocukrovat, nebo tak, jako když se vysévá tráva? Ptám se proto, abych trávu nespálila, nebo abych... celý příspěvek >
Osivo - Wolf Garden vs Barenbrug, 23.5.2011
To je velice pěkný trávník. My vyseli loni na podzim, sice ne travní osivo značek, které uvádíte, ale jinou, odruda sport a letos trávník vypadá hrozně. Sice z dálky vypadá velice pěkně, ale z blízka je prořídlý, bledý, tenká stébla... myslíte, že... celý příspěvek >
Žloutnutí a fleky na trávníku, 21.5.2011
Vracím se ke svému předchozímu příspěvku. Pořád mi vrtalo hlavou, proč se nám takovéto,,krásné pucky zelenétrávy" tvoří čím dál víc, bádala jsem a nakonec jsem vypozorovala, že jsou převážně v místech, kam dáváme venčit psa. Sice mi to nešlo do... celý příspěvek >
Rada co s plaménkem, 9.5.2011
ten můj je President Hybrid...
Plevel ve vysetém záhonku, 9.5.2011
Prosím, a ten Storm neublíží zelenině? aplikuje se postřikem předpokládám..
Rada co s plaménkem, 9.5.2011
Tak já budu doufat, že ten můj se letos rozroste a stříhat jej nebudu vůbec, možná až další rok lehce, podle toho, jak bude vypadat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika