Příspěvky uživatele - 3.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zemní vruty, 11.2.2013
Ahoj, na jaro plánuju nový plot.Původně jsem uvažoval o betonování sloupků, ale pak jsem narazil na vruty a líbí se mi to mnohem víc.Díval jsem se na nějaké stránky s vrutama, ale nevím, jak je mám vybírat.Vyloženě na ploty je jich tam... celý příspěvek >
Venkovní terasy - decking. Máte zkušenosti?, 1.12.2011
Dobry den, nez zvysi dane, tak chceme nakoupit drevo na terasu na pristi rok. Mam v merku merbau a bangkirai. Znate nekdo? dekuji
Řetězová pila?, 1.12.2011
Mě právě přijde NArex docela drahý, i když vím, že je kvalitní. A dolmar měl práve soused a zdal se mi spokojeny. Vy take pisete ze je Dolmar dobry, tak ja ho vezmu. Jeste se teda podivam co maji za typy. Dekuji mnohokráte.
Ruční vřetenová sekačka - rady, 1.12.2011
Ahoj, s ngp zkusenost bohuželnemam, Mam sekačku Dolmar. Ale zkuste se zeptat nekde u odborníků. vyberte si tři, mezi němi tu svoji a uvidíte co vam rěknou. Tohle bude asi úplně nejlepší.
Řetězová pila?, 18.11.2011
Dobrý den, můžete mi poradit s nějakou řetězovou pilou, myslím značku. Měla by být elektrická, tak do tech 5000,-. Já se po něčem díval ale nevyznam se v tom. Co se mi libily tak jsou Ryobi a Dolmar.
Zahradní traktor nebo raider? 2000m2, 18.11.2011
Budu kupovat minirider a rozhoduju se mezi MTD a Dolmarem. Co je podle vas lepsi. Dekuji za informace.
Ruční vřetenová sekačka - rady, 18.11.2011
Dobrý den, mate nekdo zkusenosti se sekačkou NGP - SP 420? mam v planu si ji koupit, tak me zajimaji nazory. Diky mnohokrat.
Kultivator, 27.10.2011
My používáme kultivátor Rigid a jsme s nim spokojeni. Mame ho uz dva roky.
Zahradní traktor, 27.10.2011
A který teda máte? Ten Dolmar? Já se ještě poptám po obchodech a kdyžtak ho vezmju.
Zahradní traktor, 27.10.2011
Zdravím. My máme přesně tady tento typ. Manžel ho kupoval asi před půl rokem. V těch technických věcech se nevyznám, ale říkal, že je s ním spokojený.
Cub Cadet 1023 RD, 25.10.2011
CubCadet znam a naprosto souhlasim s predchozim komentatorem :-)
Prosím radu - sněhové frezy z Číny/MTD M61, 25.10.2011
Ja mam NGP - 650 a jsem sokojen. Pouzivam ji pred barakem na odklizeni chodniku a vjezdu.
Zahradní traktor, 25.10.2011
Dobrý den všem. Protože se jedná o dosti drahou věc, tak bych se chtěl poradit. Nemáte někdo doma nebo aspoň zkušenosti od známých se zahradním traktorem Dolmar - TM-92,14H ? Ja o něm uvažuji a ještě se poohlížím po Yard-man - HE 5175... celý příspěvek >
Vyber tlakove mycky, 30.9.2011
Touhle značkou zkušenosti nemám. :-(V tom nepomůžu, ale pokuď můžu poradit, tak je dobrá Ryobi.
Zahradní postřikovač, 30.9.2011
Já jsem si koupil u gronychu postřikovač a jsem s ním spokojen. Předtím jsem měl od Mountfieldu a nebyl až tak dokonalý. :-) Ale každý je spokojen s něčím jiným.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika