Příspěvky uživatele - 215.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odolná švestka Chrudimská - bývalá Vaňkova, 16.4.2012
Chrudimskou mám třetím rokem.Letos má nasazeno na květy, tak doufám že něco ochutnám.  Zdenek
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 8.4.2012
Takže loni na podzim přesazená Prima začala pučet.Hurá, mám radost, je to nejchutnější angrešt, který jsem loni ochutnal. Jinak v plném květu je Remarka, u ostatních zatím jen poupata. Zdenek
Roubování třešně, 9.3.2012
Tak nakonec jsem oslovil pána, který kdysi rouboval stromky našim.Narouboval mi tři větvičky, co jsem se na něj díval tak dokonale na sebe řezané strany nesedly a stáhnutí páskou mohlo být také pevnější. Říkal že peckoviny se ujímají těžko že když... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 23.2.2012
Děkuji vám všem za přízpěvky.Rozhodnutí není lehké.Pokusím se tedy kontaktovat člověka od kterého jsem víno dostal.Byl to kolega z bývalé práce, kterej toto víno má vysazené, ale dostal ho "vyšlechtěné" od souseda.On mě myslím radil těch 80 cm od... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 22.2.2012
Maximální výška "konstrukce" je 170cm. Takže při 60cm kmínku zůstane na zelenou plochu 110cm.Ještě tam nemám vodorovné dráty, krom spodního a horního.Po kolika cm je mám dát, po 20?
Co vaše réva? (2012), 22.2.2012
Ano, z 10 rostlin jich 4 dosáhly výšky cca 140cm.Další myslím dvě jsou těsně u spodního drátu.No a ostatní mají asi 30cm.Ony dost pomrzly díky loňským květnovým mrazíkům. Oblast Brněnsko.
Co vaše réva? (2012), 22.2.2012
Oporu tam nemám, budu ji dávat letos na jaře.
Co vaše réva? (2012), 22.2.2012 Obsahuje fotku
Tu vzdálenost mi poradil ten "vinař" od kterého jsem dostal ty řízky.Sestřihnout a přesadit, na to už je asi pozdě že?Jsou v zemi už dva roky. Každopádně posunutí spodního drátu na 60cm udělat mám? Dám ještě jedno foto, možná to bude lépe... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 22.2.2012
Děkuji.A já se těšil že letos něco ochutnám :o( Snížení výšky jistě není problém.Od spodního dtátu po horní je to myslím 70-80cm.Takže spodní snížím na 60cm.Jen je mi docela líto kmínky sestřihnout. Díky Zdenek
Co vaše réva? (2012), 22.2.2012 Obsahuje fotku
Ještě druhé foto.
Co vaše réva? (2012), 22.2.2012 Obsahuje fotku
Můžu taky dotázek? Předloni jsem vysadil víno z "řízků" od vinaře.Jedná se o stolní odrůdu, prý vyšlechtěnou, kde není nutnost postřiků.Z celkem 10 hlav loni narostly do požadované výšky zatím jen 4. Výška kmínku po první drát je 80cm.Bylo mi... celý příspěvek >
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 19.2.2012
Nemáte někdo zkušenosti s angreštem Niesluchowski?
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 18.2.2012
I Karát byl chuťově dobrej.Bohužel nemám k čemu přirovnat, angrešty jsem jedl naposledy u rodičů než je zlikvidovalo padlí. Ale také bych si ho koupil znovu.Co mě moc nechutnalo byla myslím Remarka.  Zdenek
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 15.2.2012
Loni jsem měl možnost ochutnat Remarku, Invictu,Karát a Primu, ta mě chutnala nejvíce.Letos bych chtěl zasázet ještěRixantu, Rokulu,Rolondu a Darek.  Zdenek
Roubování třešně, 6.2.2012
Děkuji, rouby nachystané bohužel nemám.Takže budu roubovat asi počátkem března.Musím to ještě nastudovat :o)   Zdenek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika