Příspěvky uživatele - 162.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Preočkovanie starého vinohradu, 28.6.2011
Dobrý den Děkuju moc za přízpěvky pane Paľo Je to moc zajímavé Roger
Co Vaše réva? (rok 2011), 26.6.2011
Dobrý den, Mohl bych poprosit o podrobný postup přeočkování na jinou odrůdu? Mám tříletý keř Sylvánského zeleného a potřeboval bych ho preočkovat nějakou odolnější odrůdou. Děkuji Roger
Mrazík, 6.5.2011
I já se bohužel přidávám, mám 20 keřů a ze všech tak 80% vyrašených výhonů umrzlo... a to bylo tak nádherně nasazeno, že jsem premýšlel co budu s takovou úrodou dělat... a mám vyřešeno Roger
Stepit alebo vysadzat?, 28.12.2010
Dobrý den Mohl bych poprosit o nějaký návod jak takový keř jednoduše přeroubovat jinou odrůdou?Dostalo se mi do ruk náhodou Silvánské zelené.Letos poprvé rodilo ale hrozny zdaleka nedozrály.Přeci jen to není odrůda na Vysočinu.Jinak mám dalších 20... celý příspěvek >
Lze vyřešit vstup do zahrady bez brány?, 15.6.2010
Dobře vložíme ho mezi pevné sloupky a pak připevníme řetězy, díky aspoň vím že to jinak nejde.   Jana.
Lze vyřešit vstup do zahrady bez brány?, 14.6.2010
Budeme dělat plot téměř 80metrů dlouhý. Vjezd většího vozidla je pouze ze strany budoucího oplocení. Bránu tam nepotřebujeme, ale potřeba vjezdu touto cestou možná bude. Jsem úplný laik, třeba nějaký plotový panel vložený, ale nemám pořádnou... celý příspěvek >
Betonování plotového sloupku - jak na beton?, 8.9.2009
Ted jsme zabetonovali sloupky a nevím kdy můžem začít natahovat pletivo. Nejsem odborník poradte prosím. Jana
Hledám nejedovatou nenáročnou popínavku k plotu, 27.8.2009
hledám nejedovatou nenáročnou popínavku k plotu, líbil by se mi třeba přísavník, ale nemá jedovaté bobule? Když se mi něco zamlouvá v ždycky najdu nějaký problém děkuji Jana.
Postřik na plíseň révovou, 28.7.2009
Dobrý den. Dneska jsem našel na některých listech révy známky plísně révové.Jak na tříletém keři tak i na letos sázených.Docela mě to překvapilo že nejvíce je toho na odrůdě Prim. Koupil jsem Kuprikol 50.Prosím o radu jak postřik aplikovat.Stačí... celý příspěvek >
Copak je to za odrůdu?, 23.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, neví někdo prosím co je to za odrůdu? Má takové velké, tmavé a hodně pevné listy.Letos plodí poprvé, má hodně hustý hrozen. A ještě se zeptám ty tečky na bobulích,je to normální? Děkuji za tipy.
Kdo pomůže radou zachránit náš ořešák - je na tom zle, 13.6.2009
Zdravím a měli jste pravdu bylo to omrznutí, ořešák se vzpamatoval, tak mám radost. On totiž chudák má uříznutý hlavní kmínek, to má na svědomí sousedka, ořešák ale obrostl kolem a zatím vypadá tvarem jako velký keř, tak uvidíme jak si dál povede a... celý příspěvek >
Kdo pomůže radou zachránit náš ořešák - je na tom zle, 21.5.2009
děkuji za naději, úplně mi srdíčko poposkočilo, asi za 14 dní se pojedeme podívat tak dám vědět.
Kdo pomůže radou zachránit náš ořešák - je na tom zle, 21.5.2009
Ořešák je mladý asi 3 metry vysoký byl zdravý a když jsme přijeli na chalupu za 3 týdny všechny konce větiček úplně seschlé lupínky žalostně tmavěhnědé jako spálené, moc smutný pohled.Bohužel máme podezření na úmyslné zalití jedem, protože by to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika