Příspěvky uživatele - 224.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TopTaste?, 11.8.2014
Tak po Hanite a Čačanskej rodnej ďalšia slivka ktorá je citlivá na šárku? Prečo práve tie najchutnejšie sú najmenej odolné?
Hecht 514 nebo Brill RazorCut 38, 6.8.2013
Ma nekdo hechta 514 profi?jak jste spokojeni?
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 24.8.2012
ZnO sa dostatocne rozpusta v destilovanej vode, aby dosiahol pomerne vysoke koncentracie, ktore uz skodia rybam. V jazierku moze byt situacia ina. Cast sa moze viazat vo forme fosforecnanov, uhlicitanov alebo viazat na organicke latky. Takze v... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 24.8.2012
0.5 ppm a 18 ton. 0.5 ppm znaci, ze z 18 ton je tisicina 18 kg, miliontina, cize ppm, je presne18 g a 0.5 ppm je 9 g. Musite vyrobit 9 g oxidu chloriciteho na vas 18 kubikovy bazen. Nepamatam si stechiometriu reakcie. Ale ak si ju zistite (kolko... celý příspěvek >
Plumcot, 24.3.2012
Okrem krížencov mirabelky či slivky s marhuľou sa v Kalifornii, južnej Európe a Austrálii pestujú krížence japonských sliviek a plumcotov. Príkladom sú odrody Dapple Dandy, Flavor Queen, Flavor Supreme. A že tieto novinky nerodia žiadne prťavé... celý příspěvek >
Aprimira, 24.3.2012
Na pôdu je takéto hlboké premrznutie ideálne. Vedeli to aj naši predkovia, ktorí mali k pôde oveľa hlbší vzťah. Len toho snehu malo byť viac. Všimnite, si, ako neskoro túto jar rašia broskyne aj marhuľe oproti minulému oveľa studenšiemu marcu. Myslím... celý příspěvek >
Preočkovanie starého vinohradu, 24.3.2012
Stimulátor by nič nepokazil, pokiaľ by bol dobre rozpustený vo vode. Dôležité je, aby medzi narezaným lykom kmienka a vnútornou plochou očka neboli žiadne mechanické nečistoty. Plôšky musia byť dokonale rovné. Pásku dobre pritiahnite, aby časom... celý příspěvek >
Preočkovanie starého vinohradu, 24.3.2012
Za posledné 3 roky je táto jar na očkovanie v našej polohe najhoršia. Teplo a sucho spôsobuje, že miazge sa nechce hore do kmienkov, slzenie po reze ťažňov nehrozí. Spodná voda je zrejme hlboko. Tak čakám. Až bude miazga, príde Veľká noc a vinohrad... celý příspěvek >
Preočkovanie starého vinohradu, 24.3.2012
Zdravím Vás Vlado! Rezky som pred očkovaním namáčal pár hodín v studenej vode v chladničke. Ráno som ich uložil do PST termoboxu s vloženou vymrazenou vložkou a išiel na to. Vo vinohrade som odrezané a nožíkom upravené očko pred vložením do zárezu v... celý příspěvek >
Česnek a mrazy, 24.3.2012 Obsahuje fotku
Ja som síce pri sebe foťák nemal, ale stačil mi mobil, aby som neveriacemu Tomášovi ukázal, že ma zbytočne očerňoval. Na snímke je opäť ten istý vinohrad, kde som medzi korene viniča začiatkom decembra napichal strúčiky zimného paličiaka. Konečne v... celý příspěvek >
Aprimira, 24.3.2012
Zdravím Peter! Nič nie je vylúčené. Aspoň sa ovocie nebude v spoločnom vinohrade strácať a ostane niečo aj pre mňa? Rád by som okoštoval viac druhov japonských sliviek. Neostal Vám v chladničke ešte jeden vrúblik Vanier?  Takisto môže byť... celý příspěvek >
Řez kořenů, 24.3.2012
Dobrý večer p.Petula! V prípade, že má koreň Vašej čerešne hrúbku až 35 cm (!), ako uvádzate, tak by som pílku ani sekeru nepoužil. Domnievam sa, že Vám potom v budúcnosti začnú problémy s hnilobou mohutného koreňa, event. zníženou stabilitou stromu... celý příspěvek >
Jak vám žloutne česnek?, 4.7.2011
Rosta, ja mam naopak najlepsi cesnak v tuto sezonu. Pestujem asi 4. sezonu. Urobil som 3 zmeny oproti predoslym. 1. Pod strucky cesnaku som nasypal piesok, preosiaty 0-4 na 0-2. Na malu plochu asi 2 m2 to naozaj nevadilo. Urobil som to, pretoze mam... celý příspěvek >
Jak silne cerpadlo pro zavlahu?, 25.6.2011
ok tema je o cerpadle a preto vas koment vyznel ako o cerpadle. Suhlasim s vami, ze zavlaha gardena nie je to prave... Na druhej strane cerpadlo gradena mi pripadne OK za tie peniaze i ked mozno su lepsie znacky... Vyznaj s v nich!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika