Příspěvky uživatele - 152.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 11.7.2011
Moc hezké, mít takový bazén, tak jsem spokojená
Králíci - choroby, 3.7.2011
Abces, alebo jej môžu prerastať zuby - v každom prípade navštívte veterinára, ktorí králikom rozumie a poradí vám (napr. na VFU v Brne, ináč sa pozrite na kralici.cz). Ak sa jej to zhorší a nebude žrať môže umrieť aj za deň-dva.
Z čeho máte postaven zahradní domek?, 24.6.2011
Dobrý den, záhradní domky se staví ze dřeva, plechu a pod. asi se dá použít i jiný stavební materiál, závisí od vás, jak si to představujete.
Jaký bazén zvolit, 14.4.2011
To mě tedy překvapilo, že je Mountfield tak drahý, 300 000 jsou šílené prachy,  třeba tady mají 6 x 3 x 1,5 i s DPH za necelých 90 000. Jinak 6 metrů je podle mně pro 5 děcek dost, s tím kondičním plaváním už to bude možná horší, ale záleží na... celý příspěvek >
Jakou chemii na zimu?, 14.4.2011
Dobrý den, my používáme speciální přípravky CTX, nevím přesný název, snad je to tady to CTX-392 TRIPLEX-200. Zaujalo mě to Savo, jak to dávkujete, prosím?
Domácí pivo, 12.3.2011
No, také bych chtěla začít doma vařit... už jsem koukala tak různě po fórech, ingredience nejsou problém, spíš vybavení, něco by se dalo koupit, něco se dá udělat i doma (nejsem ale kutil, tak se toho trochu bojím). Jestli to vyjde, dám vědet
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika