Příspěvky uživatele - 249.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím osázet vybudovaný "kopeček"?, 7.5.2012
Moc děkuji všem za rady a tipy. S těmi skalničkami mě to napadlo již také, tak se do nich asi pustím :-) I s těmi "polními" kameny to není špatný nápad - to bude mít manžel radost :-) Tento výtvor jsme s manželem vytvořili loni v létě, takže je asi... celý příspěvek >
Salix helvetica, 26.4.2012
Dobrý den, zakoupila jsem si převislou vrbičku švýcarskou - salix helvetica - máte s touto vrbičkou někdo zkušenosti - především mi jde o přezimování - není náchylná na vymrznutí?? Moc děkuji. Al
Poraďte - jaký strom?, 16.4.2012
No, místa bude mít celkem dostatek. Výška by měla být max. do dvou metrů a šířka libovolná - místa opravdu dost /cca 3 metry/. Co se týká celkového vzhledu, tak bych preferovala spíše robustnější vzhled než nějaký štíhlý stomeček. Je to totiž jedná... celý příspěvek >
Poraďte - jaký strom?, 12.4.2012
Dobrý den, potřebuji poradit, jaký, nejlépe zakrslý, vybrat stromek na severní stranu RD. Je to stinná severní část zahrady a vyfukuje tam. Předem moc děkuji za rady Petra
Imperata Cilindrica Red Baron, 25.8.2011
Máte ji moc krásnou :-) Já jsem teprve v začátcích, a jsem moc zvědavá, jak přezije zimu u nás na Vysočině Mám ji u zdi domku, kde na ni od jedenácti hodin do večera praží slunce, ale také tam dost fouká, tak mám trochu obavu, aby nerostla k jedné... celý příspěvek >
Imperata Cilindrica Red Baron, 24.8.2011
Moc děkuji, i za obrázek - krása :) Už jsem ji zasadila, v těchto dnech má slunka opravdu dostatek :-) Jsem zvědavá, jak se jí bude dařit. Takže, pokud jsem dobře pochopila, tak na zimu ji nechám být (max. ji přikreji) a až na jaře ostříhám, je to... celý příspěvek >
Imperata Cilindrica Red Baron, 22.8.2011
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zkušenosti s pěstováním této červené trávy. Je to hodně náročná tráva?? Má nějaké speciální požadavky, krobě slunečného místa? A jako každá tráva, přes zimu se nechává a na jaře se stříhá? Jsem začátečnice a dnes... celý příspěvek >
Mochna - trvalka?, 23.6.2011
Dobrý den, dnes jsem si na tržišti koupila mochnu, která by se dle prodejce měla krásně plazit (výška cca 10cm) a pokrýt určitou část záhonu. Nicméně, teď jsem v rozpacích, jak pročítám zdejší diskuze, tak si vůbec nejsem jista, zda si ji mám do... celý příspěvek >
Osázení menšího valu, 22.6.2011
Dobrý den, zakládáme zahradu. Vymyslela jsem si, že budeme mít na zahradě menší val. Je to prostě hromada hlíny, která má "esíčkový " tvar. Potřebovala bych poradit, čím tu kupu osázet, nějakou plazivkou nebo tak něčím. Bude na ni textilní... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika