Příspěvky uživatele - 27.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou letní jabloň?, 31.10.2011
Moooc Vám děkuju paní Liduško :o)  Zítra bych jinak šel kupovat Hanu. Příští týden se tam zastavím a koupím si Dimu. Ještě jednou Vám moc děkuju.    Zdenek
Jakou letní jabloň?, 27.10.2011
Bohužel ji tam nemají, přesto Vám děkuji.   Zdenek
Jakou letní jabloň?, 26.10.2011
Tak jsem volal do Želešic k Horákovi a byla mi doporučena Hana na podnoži M9
Jakou letní jabloň?, 26.10.2011
V pondělí jsem byl u Litovle ve dvou ovocných školkách a Dimu bohužel neměli nikde.Uvažuji že ji nahradím Hanou.   Zdenek
Jakou letní jabloň?, 20.10.2011
Paní Lído, kde jste koupila tu Dimu? Děkuji.     Zdenek
Jakou letní jabloň?, 19.10.2011
Nestrašte, já doufám že ji někde seženu.
Jakou letní jabloň?, 19.10.2011
Tak v Tuřanech ji taky nemají.Nemáte nějaký typ ke Dimu sehnak v okolí Brna.Nebo příští týden jedu do Prahy, tak třeba tam, nebo v okolí D1?  Díky     Zdenek
Jakou letní jabloň?, 19.10.2011
Tak jsem včera po Brně marně scháněl tu Dimu.Neměli ji ani v jednom zahradnictví v Želešicích.Zkusil jsem ještě Brabce u Olympie a tyky nic.Ještě mě napadá jedině Agro u Makra.Ale podle recenzí tady když se tam jde jen pro jeden... celý příspěvek >
Jakou letní jabloň?, 5.10.2011
Tak nakonec jsem se rozhodl pro Dimu.Ikdyž tady o ní píše jen Lída :o) Co jsem se dočetl tak chutná dobře, neroste bujně.Vysadím, uvidím.Za pár let dám vědět :o)       Zdenek
Jakou letní jabloň?, 21.9.2011
Ještě jsem se díval na letní odrůdu Hana, máte ji někdo? V porovnání s Dimou?
Jakou letní jabloň?, 14.9.2011
No právě zě ta Julia roste "dost". Tak proto nevím, jesli pro mne bude vhodná když jsem tam omezen místem...
Jakou letní jabloň?, 9.9.2011
Dobrý den, na podzim bych chtěl vysadit nějakou letní jabloň.Co jsem projížděl zdejší diskuze, tak se mi zatím docela zamlouvá Julia. Jedná se o oblast brněnsko, n.v. cca 220m.Ještě bych potřeboval aby nebyl strom moc velký, výška asi kolem tří... celý příspěvek >
Žloutnutí listů rybízu, malin, angreštu i měsíčních jahod, 21.7.2011
Tak včera jsem sehnal tři pytle kompostu.Odebral jsem horní vrstvu hlíny a dodal kompost.Letos se to už asi nespraví, tak uvidím příští rok.Dnešní vydatný déšť vše důkladně prolije.   Zdenek
Kadibudka - plánek, 30.6.2011
Vypadá jako čekací, ale manželka má naproti záhonky a chtěla tam nějakou lavičku, aby se mohla kochat, tak jsem to spojil s kadibudkou :o)  Za lavičkou jsou vysazeny Klematisy, až to zaroste, tak tam bude kadibudkové zákoutí :o)  ... celý příspěvek >
Poškozené listy, 30.6.2011
Děkuji všem za příspěvky.Loni stromek krásně rostl, měl přírůstky cca 60cm.Pro začátek zkusím více zalévat a přidám nějaký mulč, snad se vzpamatuje. Díky Zdenek
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika