Příspěvky uživatele - 4.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní drtič nebo štěpkovač, 9.4.2018
Dobrý den, podobný jsem před lety opravoval na soustruhu na dřevo. Je tam ale slabší motor, takže menší proud. Tlačítka jsem zachoval, byla funkční. Přidal jsem trafo 230/24V a použil 24V relé (měl jsem to doma).Jinak asi použít nějaký stykač, taky... celý příspěvek >
Co je to za rostlina, 18.8.2016 Obsahuje fotku
Vypěstoval jsem sazenice Physalis a pár sazanic dal kolegyni a ji vyrostlo toto (viz. foto) já mám pouze Physalis. Může mi někdo říct co to je za rostlinu?
Lis na ovoce, 10.11.2015
Sice nelisuji moč často (pár krát za rok), ale používám silonový pytel, myslím, že původně na obili. Mám ho již řadu let, vždy tak 3x přeperu v lavoru, pak obrátím naruby a znovu přeperu ve vlažné vodě.
Laminátový bazén nad zemí, 3.9.2015
Je třeba pamatovat na únosnost podlahy? Voda truchu váží. Pavel
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 13.4.2015
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s filtrem Berlan BDF50000? PauB
Písková filtrace pro bazén 30m3, 20.1.2015
Mám sice jen 16m3, ale pouzivam BSFA8000-45,  cena cca 4400Kč, 3 sezony a zatim ok, bazen filtruji jen 2 x 1,5h v noci. Pavel
Sklenice 3.6 l víčka Pano 103 mm, 28.8.2014
Zavařuji do těchto sklenic jablečný mošt. Letos jsem zatím zavařil pouze jednu (ostatní mám 3,7l twist100). Hlavu mám s kuličkami na 3 průměry lahví. Po zatlační hlavý šlo ale vičkem otáčet, zkoušel jsem znovu zatlačit, ale stale ošlo otáčet, tak... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 4.5.2012
Co přesně mají v tom Hornbachu?
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 20.6.2011
Dobrý den, můžete blíže specifikovat ty přípravky co používáte a kde se daji sehnat? PaulB
Písková filtrace Berlan BSFA8000–45, 19.5.2011
Nemáte někdo zkušenosti s pískovou filrtrací Berlan BSFA8000–45, vypadá celkem zajímavě?
Potreboval bych poradit s vyberem trakturku/sekacky, 29.5.2009
Jen pro informaci CasteGarden XF 130 HD z Mountfieldu jsem koupil na podzim za 47000,- takže teď 2x notebook zadarmo tak ve snu.
Železitá voda ze studny, 7.5.2009
Měl bych dotaz na nízké PH, používam přípravek PH+, je nějaká levnější alternatíva. Pavel
Křovinořez stávkuje, 22.8.2008
Jednou jsem křovinořez půjčil známému a nevim co sním prováděl (dal jsem i benzín), ale když mi jej vrátil, tak taky neměl výkon a byla díra v plynu. Dělalo to ovšem hned po nastartování. Bez zátěže OK, ale v travě to ztrácelo otáčky. Po výměně... celý příspěvek >
Co se starým benzínem do 2T motorů, 22.8.2008
Motorku nemam a do moderniho auta TDI, bych to nedal. Namíchám vždy 5l kanistr a až se spotřebuje, tak se spotřebuje, dělám to tak už nekolik let. Mam motorou kosu a pilu, obojí hobby McCulloch. Nedovedu si představit, že bych měl namíchat cca 2dcl... celý příspěvek >
Nový traktůrek Alko T 750 (B, 20.8.2008
Už jste si jej koupil? Taky o něm uvažuji. Mam zahradu cca 1100m2, ale při sečeni sekačkou potřebuji vždy druhého s kolečky na odvoz trávy. Sekačkou ve dvou lidech to je tak na 2,25 hod. každych 14dni.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika