Příspěvky uživatele - 76.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kdo krade vejce, 13.11.2007
Ani já nejsem aktivní myslivkyně (?), ale při několika dávných školeních na tuto odbornost (díky chovu loveckých psů nezbytná věc) jsem byla poučena, že kuna dokáže vybílit kurník, jednak tím, že slípky postupně povraždí a jednak částečně odtahá tam,... celý příspěvek >
kdo krade vejce, 13.11.2007 Obsahuje fotku
Že by tedy opravdu kuny? No, naštěstí slepic je pořád stejný počet, a vejce vybíráme odpoledne, než začnou loupit. Tak teď jen doufám, že příště nesbalí i některou tu pipinu Clea
kdo krade vejce, 13.11.2007
Danielo, dík, rozesmála jsi mě   Dneska si souseda podám, třeba mu ta sádra nakonec k něčemu bude Clea
svilušky pod kůží?, 8.8.2007
Nám na tyhle mrchy pomáhá postříkat se normálním repelentem. Jo a zkuste si v lékárně sehnat sirnou mast - taková žlutá, hnusně sírou smrdící mast, kterou připravují v lékárně, ta jednak spolehlivě osradí breberky, a navíc to po ní přestane svědit.... celý příspěvek >
Co to je za rostlinu?, 22.9.2006
Dobrý den, prosím o pomoc při určení rostliny, která se nám objevila na zahradě. Je to jednoletá velmi aktivní popínavka, která na jaře vyroste ze semen, která se do půdy vysemení na podzim. Má šlahouny dlouhé přes 4 metry, květy bíložluté,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika