Příspěvky uživatele - 105.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chladné počasí sběr paprik?, 16.10.2011
aha, už jsem je měl pod mrazíkem a ještě je tam mám, tak tedy otrhat? Nedobarví se? Děkuji za názory
Tip na zachycení dešťové vody v panelovém bytě v 8. patře?, 17.6.2011
Chci se zeptat, jestli někdo řešil, jakým způsobem nachytat deštovou vodu v panelovém bytě ve vyšším patře? Konkrétně bydlím v 8. patře a zatím mě nenapadá efektivní technika, jakou bych mohl nachytat co nejvíce dešťové vody, abych jí mohl zalévat... celý příspěvek >
Papriky ze semínka, co s nimi?, 17.6.2011
Já nevím, může jim vadit přímé slunce? Snažil jsem se kořeny nepoškodit, možná tak u dvou jsem kořeny potrhal, ale ty zatím vypadají dobře. Večer jsou vždy papriky krásné, jen když na ně praží sluníčko, tak uvadnou. Jak mám tedy postupovat? Mám je... celý příspěvek >
Rajčata na balkon, 16.6.2011
Dobry den. Jsem zacinajici pestitel. A chci se zeptat, zda je pozde zasadit si na balkon rajcata? A pripadne jaka se hodi na balkon? Do truhliku, kvetinacu? Pripadne, co bych jeste mohl na balkone za zeleninu vypestovat? :)
Papriky ze semínka, co s nimi?, 16.6.2011 Obsahuje fotku
Jinak papriky mi vždy takhle na přímém sluníčku uvadnou. Je něco špatně nebo je to normální jev? Málo zalité? Přitom substrát je zvrchu vlhký...
Papriky ze semínka, co s nimi?, 16.6.2011
byl jsem nepřihlášen :) Očekávám Vaše reakce, tipy a rady..
Papriky ze semínka, co s nimi?, 16.6.2011
Je pravda, že ta jedna velká podmiska by byla skvělý nápad. Nevím, uvidím, snad to zvládnu i bez ní. Jinak zalévám zeshora, je to špatné? Nejsem si jist, zda to zespoda papriky poberou? Po dvou dnech mám substrát zeshora naprosto vyschlý... Jinak... celý příspěvek >
Papriky ze semínka, co s nimi?, 10.6.2011
nj, tak všechny zasazeny ve stejný čas, tak proto stejné, že? :) Jinak 20cm málo? :(Jsem zvědav, jestli něco naplodí :-/*
Papriky ze semínka, co s nimi?, 9.6.2011 Obsahuje fotku
Tak dnes po dvou dnech přesazení, jsem je dal ven a poprvé od přesazení pořádně prolil. (není to chyba, že po přesazení jsem je prolil až dva dny poté? Udělal jsem to proto, protože sazeničky jsem měl dost promočené v kelímkách, tak jsem je nechtěl... celý příspěvek >
Papriky ze semínka, co s nimi?, 8.6.2011
Nikdo názor na to? Jestli správně nebo špatně? Jak se teď o ně starat? Počkám dva dny než zakoření a dávám nadobro napořád ven :)
Papriky ze semínka, co s nimi?, 6.6.2011 Obsahuje fotku
Tak přesazeno viz foto. 15 květináčů o průměru 20cm, pak 90cm truhlík 2x, 60cm truhlík 1x a malý truhlík 40cm. Spotřebováno cca. 150l substrátu. Co si o tom myslíte? Nevadí, že některé listíky se dotékají hlíny? Děkuji za názory.
Papriky ze semínka, co s nimi?, 5.6.2011
10 litrů na jednu sazeničku? To je snad vtip ne? :) To se mi 40 sazeniček na balkon nemůže po 10 litrech vejít heh :)
Papriky ze semínka, co s nimi?, 4.6.2011
Jen mě zajímá kolik na kolik cm jedna paprika potřebuje květináč?
Papriky ze semínka, co s nimi?, 3.6.2011
Děkuji. To potěší :) Jinak pěstovat budu jen venku na balkoně, zahrádku ještě bohužel nemám :(Takže hraje toto v něčem roli? O víkendu přesadím. Jinak hnojím jednou týdně Startem, kdy bych měl přejít na Plod a Květ? :) Jinak semínka jsou z červené... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika