Příspěvky uživatele - 167.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazení hosty, 7.9.2011
Moc děkuji za odpověď. Omlouvám se, že píšu až teď, ale nedostala jsem se dřív ik internetu. Zkusím ten Ferramol.  Máme totiž kočku a také soused má psa a několik koček, které jsou u nás jako doma. Máte pravdu, mám také dvě menší hosty, ty samé... celý příspěvek >
Přesazení hosty, 1.9.2011
Díky za rady. Také mě napadlo, že ve stínu je slimáci budou žrát ještě víc. Máme jich na zahradě spoustu, hlavně ty hnědé, ale i "ulitáře" (tak jim říká manžel). Prosím, co jsou to ty modré gramulky? A kde je seženu? Já je sbírám do kyblíku, zasypu... celý příspěvek >
Kapradí, 1.9.2011
Moc děkuji za všechny odpovědi. Myslím, že to nechám až na jaro. Jinak bych byla docela ráda, kdyby se rozrostlo. Mám v zahradě takové stinné místo, které bych potřebovala zaplnit.
Řasa v jezírku teď na jaře, 16.6.2011
Dobrý večer, mám jezírko o objemu asi 8m3, filtraci s UV lampou 11w a čerpadlo 4000 l/hod. Na dně je řasa, která stoupá na hladinu a když jí chci sebrat síťkou, tak se rozplyne. Třeba po dešti je hladina čistá. Známý mi řekl, že UV lampa není slabá,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika