Příspěvky uživatele - 38.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slepičky malou zahrádku?, 1.6.2017
Je krásná! Takovou jsem nikdy dřív neviděla.
Vidlák meruňkový, 19.5.2015
Myrobalán je v těžké jílovité, suché a vápenité půdě jako doma.
Vaše zkušenosti - subtropické zahradnictví Kruh u Jilemnice, 18.5.2015
Obecně kupování stromků přes eshop je jednoduché, ale je to zajíc v pytli. Nikdy nevíte jakej žebrák na kamenné prodejně (pokud ji mají) neprodají, protože si prostě nikdo nekoupí křivej nebo jinak zmrvenej stromek. Ale někdy je nutné to riziko... celý příspěvek >
Ponechať či vykopať?, 18.5.2015
Ty velké řezné rány, co vidím na tech fotkách je potřeba zatřít. Osvedčilo se mi natřít štěpařským voskem a pak natřít bílou vodou ředitelnou barvou. Latex se rychle loupe a samotný vosk se po zimě odloupává. Jinak doma mám podobnou starost asi... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 18.5.2015
Smáčedlo narušuje povrchové napětí vody a ta pak netvoří kapky ale vodní film. Nejjednodusší smáčedlo je obyčejný jar na nádobí. Ta určitě květu neublíží.
Určení stromu, 4.5.2015 Obsahuje fotku
Ještě zdálky
Určení stromu, 4.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, taky bych poprosil o pomoc při určení názvu tohoto keře.Plody má jakoby malé hnědé lusky.Díky
Červinost třešní, 15.6.2011
Letos jsme měli trochu červivé třešně, loni hodně. kdy a čím by bylo dobré je ošetřit aby příští rok byly méně červivé. Má souvislost červivost třešní se škůdci na broskvích a meruňkách?Díky Š
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika