Příspěvky uživatele - 161.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Světlušky 2011, 13.6.2011
Zatímco se mi (hrozně pomalu) načítaly jednotlivé stránky a příspěvky zahrada.cz - fórum jsem vždy vykoukl z okna. Dnes je o něco tepleji a zase blíže ke svátku svatého Jana a situace je cca o 300% lepší: dnes jsem viděl asi 4 svítilky... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 13.6.2011
Ano, druhý keř je hloh. Ještě se omlouvám za tu moji chybu. S keřovou "planou" kočičkou - vrbou jívou - na zahradě opravdu moc parády nenaděláte. Může z ní být hodně velký keř (třeba i kolem 10 m). Kdybyste měla včely a kdyby to byl samčí... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 13.6.2011
Ještě jsem to trošku popletl: ta dvě slova se liší ještě posledním písmenem, ale jeho výslovnost je stejná. Josef.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 13.6.2011
Každý máme své zkušenosti. Já jiný rýč než Fiskars nevezmu do ruky (pokud nemusím). Josef.
Co je to za keř?, 13.6.2011
PřesmTeď zkusíme přesmyčku (nebo jak se to jmenuje): s "R" je to nejnebezpečnější zvíře Afriky - s "L" je to Váš keř. Josef.
Co je to za keř?, 13.6.2011
Přesně tak. Josef.
Co je to za keř?, 13.6.2011
Drobně napovím: domácí šelma. :-) Josef.
Odpuzovač hadů, 13.6.2011
NItra mne opravdu napadla. Loni v létě jsem přes ni projížděl. A co to tam máte za velké haly hned vedle zahrady? Josef.
Hortenzie - diry v listech, 13.6.2011
O.K. Josef.
Slunečnice pestrá, 13.6.2011
Napsal jsem, co jsem vyčetl (myslím, že je to dobrá kniha o koupacích jezírkách od praktika, který je realizuje.). Ale jsem rád za Vaše lepší zkušenosti se slunečnicemi. Josef.
Jak zachránit buk?, 13.6.2011
Ten pirimor použijte a a několik dnů sledujte účinek. Pokud nezabere, použijte něco silnějšího. Josef.
Co je to za kytku?, 13.6.2011
Ano, jsem stejného názoru: je to smolnička obecná (případně kohoutek smolnička) - Lyschnis viscaria. Josef.
Jak zachránit buk?, 13.6.2011
Není to plíseň, ale tzv. "vlnaté" mšice. Použijte postřik insekticidem. Dobrý by mohl být třeba Mospilan. Do postřiku přidejte smáčedlo - "vlna" na mšicích zabraňuje přímému zasažení a likvidaci mšic. Samozřejmě postříkejte... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika