Příspěvky uživatele - 45.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání Mahonie, 19.6.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli mohu teď v červnu zastřihnout keř Mahon.Je už po odkvětu a pěkně rozrostlý, tak bych ho poztřebovala trochu upravit, ale nevím jestli nemám počkat až do září, děkuji Jana.
Díry v listech meruňky, 16.6.2010
Hezký den, prosila bych o radu, můj tatínek zasadil merunku do skleníku v Krkonoších, co zemřel, tak se o ni starám já, již 17 let a letos poprvé má dirovaté listy a merunky padají a dokonce jsem tam našla malé žluto hnědé housenky, nevím co s tím,... celý příspěvek >
Semenáček jabloňky, 9.6.2010
I Vám, pane MZ, děkuji za důležitou radu! bet.
Podřezávání semenáčku, 9.6.2010
Pane Pavlíčku a znovu ještě i panu Vysloužilovi : moc Vám děkuji za rady "zkušených". bet.
Podřezávání semenáčku, 19.5.2010
Kdy poprvé provést podřezání semenáčku v domácích podmínkách a jak správně - citlivě. Poradí někdo začátečnici? Díky, bet.
Podřezávání semenáčku, 19.5.2010
Opravdu vám, pane Vysloužile, moc děkuji.Je to pro mě cenná rada. Vašich zkušeností si vážím (čtu je ráda v jiných příspěvcích) a hlavně vám věřím.Nenadřazujete se a to je v dizkuzi moc příjemné zjištění. Díky, bet.
Podřezávání semenáčku, 19.5.2010
Semenáček má teprve 3 pravé lístky a je to jabloňka.Nechci aby měla chutné plody, chci stromek pro radost a proto nechci roubovat a jinak šlechtit.Chtěla bych dosáhnout zesílení kořenového systému a to se prý dělá podřezáním v půdě ostrým nožem.... celý příspěvek >
Podřezávání semenáčku, 19.5.2010
Kdy poprvé provést podřezání semenáčku v domácích podmínkách a jak správně - citlivě. Poradí někdo začátečnici? Díky, bet.
Semenáček jabloňky, 15.5.2010
To bych právě chtěla (nemám zahradu), ale jak píšu výše, nechci rostlinky pokazit, a nevím jak dál s nimi zacházet. Obětuje někdo svůj čas pro pár řádek v diskuzi? Díky, bet.
Jablko s červenou dužinou, 12.5.2010
V pondělí 11.5., jsem zrovna četla, jak si v Meranu (Jižní Tyrolsko)na tomto jablíčku s červenou dužinou- ale odrůda Weirouge- založili věhlas z jeho výrobků.(Džem, šťáva, křížaly, ocet, ale i koupele v lázních a masážemi celého těla rozpůleným... celý příspěvek >
Semenáček jabloňky, 12.5.2010
  Nečekaně mi vyklíčila tři semínka ze zakoupeného jablka v obchodě (m.j. Zvonkovo)Byla bych moc šťastná, kdyby mi zkušený pěstitel poradil, jak pokračovat v péči(kromě trpělivosti) o novorozence se třemi pravými lístky.Už jsem je rozsadila... celý příspěvek >
Juka kopstek - jak zkrátit, aby přežila, 1.2.2010
Zapomněla jsem dodat, že hnojím hnojivem na palmy podle návodu.
Juka kopstek - jak zkrátit, aby přežila, 1.2.2010
Dobrý den já juccu dělám stejně uříznout a do vody nechat až budou kořínky a pak hned zasadit do hlíny.Vypěstovala jsem jich tímto způsobem 5.Tak přeji hodně zdaru.Jana
Obří masitá rajčata, 17.1.2010
Pepo dělám to už čtvtým rokem a výsledky byli každý rok vynikající.Předpěstuji doma a v dubnu to dávám na světlo do foliovníku(na noc opět uklízím).Největší rajče mělo 870g.Prostě nádhera.A zalévám slepičákama a vylouhovanými kopřivami
Jak oživit palmu?, 27.9.2009
Jo to je pravda, chce to hodně trpělivosti.Já mám 4 výhony už 2 roky a je líná udělat další, tak pořád taky čekám jestli se ji bude chtít.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika