Příspěvky uživatele - 242.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak a kdy zastřihnout křídla, 16.3.2012
Dobrý den, jako začátečníka i mě zajímá jak je to se zastřiháváním křídel. Doufám, že nám někdo poradí. Děkuji Alena
Zalievať a rosiť?, 30.10.2011
Mám čerstvo zakorenené kiwi v kvetináčoch umiestnené v nevykurovanej miestnosti, kde teplota neklesá bod bod mrazu. Mám ho rosiť a zalievať pokým má listy, alebo ho už nechať len málo vlhké až do jari? Bojím sa, aby nevyhnilo.
Jezírko - co dělat v případě dlouhodobějšího výpadku el. proudu?, 27.8.2011
Ví někdo, kde konkrétně se dá tuhý kysličník koupit? Na webu ho nikdo nenabízí...
Destilační přístroj, 12.6.2011
Ježišikriste to snad ne! Nevyrábějte prosím patok pálením z cukru který budete "vylepšovat" přidáváním dalšího svinstva. S dávkováním glucerinu můžu poradit jediné - nedávejte žádný.
Naklánění jabloní, 12.6.2011
Uff - stydím se. Jsem taky technik (i když jenom "blbý chemik"). Vůbec mne nenapadlo že na zahradě a v přírodě vůbec se něco měří na milimetry. Larseny - to je "lidový" výraz pro mohutné ocelové profily které se strojně vrážejí třeba 10 metrů do... celý příspěvek >
Sukulent - o jaký druh se jedná?, 7.6.2011 Obsahuje fotku
Potřebovala bych poradit ohledně sukulentu, který jsem loni dostala od známé. Nevím o jaký druh jde, na květináčku nebyl štítek. Letos mi po přesazení vyrašil na sukulentu buď nový malý, nebo je to květ, to já nevím. Prosím o jakoukoli radu, pokud se... celý příspěvek >
Chlebovník - Artocarpus heterophyllus Lamk, 5.6.2011
Ja veru nič také nemám, ale vyzerá to zaujímvo. Mali ste na mysli Chlebovník (Artocarpus altilis) alebo Žakiu (Artocarpus heterophyllus)? Lebo v názve je napísané chlebovník ale latinským názvom máte nazvanú už spomínanú Žakiu (teda podľa wikipedia... celý příspěvek >
Ananas, 5.6.2011
Mna by zas zaujimalo, ci sa da ananas vypestovat z tych malinkych semienok co su v plode. Dnes sme si ananas naporcovali a tam som ich zopar nasiel. Korienky na ruzici uz boli, co ma zaujalo, a tak mam zaistene (z urcitej casti), ze aj bude rast.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika