Příspěvky uživatele - 40.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Světlušky 2011, 12.6.2011
Tak dnes večer pouze jedno jediné světélko. Silně se ochladilo (odhaduji, že na nějakých 12 stupňů?) a tak se jim asi lítat nechce. Také jsem dnes na biolibu bádal v druzích světlušek, které se u nás vyskytují a prohlížel jejich fotky. Josef.
Pulci proti řasám, 12.6.2011
Najděte si vlákno "Otravné žáby". Josef.
Listy lískového stromu, 12.6.2011
Mšice. Postřik insekticidem na savé škůdce. Josef.
Naklánění jabloní, 12.6.2011
Díky za objasnění pojmu larsen. Podle Vašeho popisu mi jsou známé, akorát ten název mi nic neříkal. Josef.
Třešeň dvoják, 12.6.2011
Samozřejmě je vyřežte - vystříhejte. V současné době je na to vhodná doba: řezní rány se hned začínají hojit a stromek nevkládá energii a živiny do větviček, které byste později stejně odstřihl(-a). Josef.
Světlušky 2011, 12.6.2011
Byla to světluška letící, anebo jste ji sebral ze země v trávě? Josef.
Jedlé nebo jedovaté plody?, 12.6.2011
Nebál bych se je jíst. (Ale ještě jsem neměl tu čest). V Lexikonu okrasných dřevin (Karel Hieke) nejsou sice v kolonce jedlost/jedovatost uvedeny. Jako jedovaté druhy rodu Prunus jsou tam uvedeny pouze střemchy a bobkovišeň. Josef.
Světlušky 2011, 12.6.2011
Tak včera bylo o půl desáté ještě moc světla (na východě republiky a u našich východních sousedů se však stmívá o několik minut dříve - i světlušky tam budou dříve létat). První světlušku jsem včera viděl zase okolo 10. hodiny. To je prostě jejich... celý příspěvek >
Naklánění jabloní, 12.6.2011
Myslím, že pan Ladislav je technický typ a měří v milimetrech, nikoli v cemtimetrech, jako my, prostí občané :-). Místo kůlů, které uhnijí, bych použil alespoň coulové pozonkované trubky nebo trubky od lešení. Anebo bych stromky kůlem podepřel... celý příspěvek >
Žloutne a nemá žádné přírůstky, 12.6.2011
Broskve na koncích opadaných výhonků stejně neudržíte a budou stromek dále oslabovat, resp. stromek se z posledních sil bude snažit, aby přinesl plody (semena - další generaci), že mu nezbyde síla na vlastní růst a zásobní látky. V tomto případě je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika