Příspěvky uživatele - 57.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Světlušky 2011, 11.6.2011
Už je tu zase doba svatojánků - světlušek. Letos první "lítací světýlko" jsem viděl tento týden v úterý, tedy 7. června 2011 ve 22.04 hod. Bylo to ten večer jedno jediné. V týdnu jsem se ve vhodnou dobu - tedy zhruba od půl desáté do půl jedenácté... celý příspěvek >
Žloutne a nemá žádné přírůstky, 11.6.2011
Ještě upřesním: když jsem psal "pořádně ostříhejte", tak jsem samozřejmě nemyslel úplně stejné stříhání jako kdyby to bylo v předjaří (tedy na neolistěné pahýly větví), ale zastřižení delších výhonů tak, aby vždy zůstalo pěkné, zelené,... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 11.6.2011
Podle mého názoru by se mohlo jednat o "divého Jana", ajk tomu říkají slovenští přátelé, česky štětinec (nebo štětinovka) laločnatý (-á) - vědecky Echinocystis lobata. (K tomu jsem se přiklonil kvůli velkým děložním lístkům.) Je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika