Příspěvky uživatele - 75.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zimolez japonský, 11.6.2011
Nemám, co bych dodal. Snad jen: vložte sem foto Vašeho zimolezu. A s tím červeným okrajem listů jste mne překvapila. Josef.
Žloutne a nemá žádné přírůstky, 11.6.2011
Také mne jako první napadlo, že nebyla ostříhaná(nebo jen nedostatečně). Myslím, že jí přebývají plody: takto zubožený stromek je nevyživí a stromek bude chřadnout. Má doporučení: 1. Vložte sem foto celého stromku. 2. Všechny plody otrhejte. 3.... celý příspěvek >
Černání plodů, 11.6.2011
Podle "neduživosti" vzhledu stromu se mi zdá, že bude mít problém s kořeny. Není v moc těžké, jílovité, neprovzdušněné půdě? Není v nadměrném vlhku či mokru? Nejsou zčernalé plody následkem pozdních mrazů?  Doporučuji především... celý příspěvek >
Problém malého dvorečku, 11.6.2011
V těchto případech platí nepřímá úměra mezi velikostí plochy a náročností návrhu úprav, tedy: čím menší dvoreček, tím náročnější návrh. Vše musí být promyšlené do detailů, aby se na dvoreček vešlo všechno, co je potřeba, aby to bylo účelné, aby... celý příspěvek >
Přesazení vzrostlého smrku, 11.6.2011
Minulou otázku jsem měl zaměřenou na peníze ("peníze jsou vždy až na prvním místě", že? :-), ale měl jsem se zeptat: v jakém stavu jsou přesazené stromy nyní? Jak se na novém místě uchytly a zregenerovaly? Prosperují, anebo živoří? Víte o... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika