Příspěvky uživatele - 87.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2012, 11.4.2012 Obsahuje fotku
I na Vysočině jdou... vespod černá textilie, nahoře bílá-sundávána pouze při slunečném počasí a při opylování. Nadmořská výška 540 metrů. Terezec
Nebezpečí mrazíků, sklidit rajčata?, 6.10.2011
Já se rajčata (i ta zelená), chystám otrhat dnes, vzhledem k předpovědi počasí. Loni jsem zkoušela to, co píše kolega níže. Uřízla jsem stonek se zelenými rajčata a pověsila hlavou dolů. Stonky jsem ale neřezala u kořene, měly tak max 20 cm. Měla... celý příspěvek >
Je to plíseň?, 29.8.2011
"Zdrojem plísně rajčat bývá nejčastěji plíseň bramborová, která se na rajčata velmi snadno přenáší.". Tak mi prosím netvrďte, že za to soused nemůže, když si už tři týdny nechá plesnivět brambory. Já netvrdím, že by bez jeho přispění plíseň neměly...... celý příspěvek >
Slimáci, 18.8.2011
Sbírat, sbírat a sbírat... já je zalévám vařící vodou. A přípravek proti slimákům, který je bezpečný pro ostatní zvířata, se jmenuje Ferramol.
Škůdce na libečku, 18.8.2011
U mě nově vyrašené listy také vypadají zdravě, ale bojím se, aby se to na ně nepřeneslo. Každopádně napadené části jsem odstranila, tak uvidíme.
Škůdce na libečku, 18.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte náhodou, co mi zlikvidovalo libeček? Děkuji za případné reakce, Tereza
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 16.6.2011
Našla jsem tento recept a určitě ho vyzkouším . Tereza
Slimáci, 9.6.2011
Z jedné strany máme brambory, z dalších dvou obilí, ze čtvrté sem-tam posekanou velkou zahradu (vše je sousedů), takže nějaký sběr ze strany ostatních nehrozí. Sbírám každý večer a aplikuju Ferramol-loni jsem zahrádku uchránila. Ovšem po tom, co jsem... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika